Розпочався Літній Чемпіонат міста з футзалу
565 12.07.2021

Одразу чотири колективи здобули по дві перемоги у стартових турах.

"ЯСКО", "Вінниця-молодіжна", "Юрія Фарм" та ФК "Вінниця" - четвірка команд, яка у стартових двох турах здобула перемоги над своїми опонентами.

За кращими показниками забитих та пропущених м'ячів турнірну таблицю очолює "ЯСКО". Колектив у цікавому матчі першого туру обіграв ФК «Турбів» з рахунком 5:3, а у другому впевнено - Pride (10:3). Цим самим, колектив Ярослава Скоромного зайвий раз підтвердив реноме фаворита міських футзальних змагань.

Другу та третю позицію з однаковою різницею м'ячів поділяють «Вінниця-молодіжна» та «Юрія Фарм». Обива колективи мають у активі позитивну різницю м'ячів (+7), але «фармацевти» поступаються шляхом меншої кількості забитих м'ячів. «Молодіжка» у перший ігровий день мінімально переграла у емоційному матчі «Техно+» 4:3, а на наступний день вже більш впевнено ФК «Турбів» - 8:2.

Для «Юрія Фарм» ситуація була протилежна: у першому турі легка перемога 6:1 над «Pride», а потім важка вікторія у матчі проти «Арени» (2:0), де сценарій гри визначив швидкий гол у виконанні «фармацевтів».

Четвірку лідерів підсумовує ФК «Вінниця». Найважче перемоги з усієї когорти лідерів дались саме «містяням». У першому матчі їм вдалось зберегти свої ворота у недоторканністі, забивши «Арені» двічі, а вже у другому матчі на два голи від «Техно+», колектив відповів одразу п'ять разів. З різницею м'ячів +5 вінничани наразі четверті.

Слід зазначити, що розподіл команд доволі умовний адже кожна гра і кожен забитий чи пропущений м'яч можуть докорінно все змінити у турнірній таблиці.

Календар матчів, результати та турнірна таблиця за посиланням.