"Енергетик" - переможець Чемпіонату України з футзалу у Другій лізі в регіоні Вінниччина!
896 14.09.2022

Вихідними пройшов завершальний тур у регіоні Вінниччина Чемпіонату України з футзалу у Другій лізі.

Новим чемпіоном, який ще за кілька турів до звершення гарантував собі це місце, став "Енергетик". Команда, що у своєму складі має низку професійних гравців здобула максимум очок у зіграних матчах, зокрема двічі обіграли тогорічного чемпіона "ЯСКО", які посіли другу позицію. Бронзові нагороди цьогоріч здобуває "ІнтерАТ". Високе досягнення для команди, що з року в рік, крок за кроком покращувала свої позиції у турнірній таблиці й, у підсумку, здобула такі бажані нагороди.

За ними розмістився "Техно+". Команда відверто провалила старт сезону, але потім видала чудову серію з низки перемог, що дозволило їм піднятися з низин турнірної таблиці та посісти місце у верхній частині турнірної таблиці. Вирішальним матчем у чемпіонаті став нічийний результат у грі проти "ІнтерАТ", коли вони не використали шанс обійти опонентів у турнірній таблиці й поборотися за третю позицію.

Минулорічні бронзові призери "Юрія Фарм" цього року завершують змагання на 5-тій позицію. Першу частину сезону команда боролася за трійку призерів, але спад у грі у другій частині сезону не дозволив посісти місце вище.

"Бревант" покращив свою підсумкову позицію порівняно з минулим сезоном. Команда видала кілька гідних матчів, але час від часу мала проблеми зі складом, що і відбилося на їх результатах.

За підсумками сезону до Першої ліги опускаються ФК "Вінниця" та "Українська Стратегія Молодь". "Містяни" розпочали вдало сезон та здобули одразу 10 балів за кілька стартових турів, що дозволило їм перебувати у трійці призерів. Далі слідував спав у грі та, у підсумку, жодного набраного очка у наступних матчах до кінця чемпіонату. Саме перемога УСМ над "Вінницею" стала їх єдиним активом у залікових балах. Молода амбітна команда не витримала рівня найвищого футзального дивізіону, але здобула неоціненний досвід виступів.

Усі результати та статистика за посиланням.