Чемпіонат міста серед держслужбовців. Хто продовжить боротьбу у півфінальних матчах?
451 22.08.2022

Сьогодні вирішиться доля останніх путівок до матчів 1/2 фіналу. До них потраплять переможці своїх відбіркових груп та команда у якої найкращі показники серед тих, хто посів другу позицію.

Цьогоріч у змаганнях бере участь 12 колективів, які були розділені на 3 відбіркові групи, де кожна з команд провели по три матчі зі своїми суперниками. Після цього краща четвірка команд продовжить боротьбу за головний титул турніру.

У групі А та С вже визначилися переможці, що завершили груповий етап з максимальним очковим доробком: Збірна МС та АС та ГУНП відповідно. На відміну від групи С, де три команди: Лікарі, Вінницька Міська рада та ССО набрали по три залікових бали, у квартеті А колектив ГУ ДСНС зберігає шанси на вихід з групи. Вони мають 6 залікових балів у активі та очікують завершення сьогоднішніх матчів у групі В. Тоді ми й дізнаємося, яка з команд стала кращою за додатковими показниками.

За перемогу у квартеті В та за можливість потрапити до півфіналу з другої позиції будуть змагатися 7ААО, ХНУПС, Адвокати та УПП. Кожна з команд має шанси продовжити участь у змаганнях. Для цього сьогодні вони повинні здобути прийнятний для себе результат. Що ж, очікуємо вечірніх матчів для того, щоб дізнатися хто з колективів продовжить боротьбу за трофей.

Турнірна таблиця та результати усіх матчів шукай за посиланням.