ФК "Орлівка" - переможець Чемпіонату міста з пляжного футболу на підтримку ЗСУ!
443 20.08.2022

Срібло вибороли гравці "Вінниці-молодіжної", а бронза залишилася за "Балканами".

П'ять колективів у суботу 20 серпня зустрілися на стадіоні МДЮСШ№2 з веслування, щоб позмагатися у Чемпіонаті міста з пляжного футболу на підтримку ЗСУ. Змагання розпочалися матчем команд, що претендували на найвищі місця. У ньому ФК "Орлівка" переграла чинних чемпіонів, команду «Балкани». Цим самим вони одразу заявили про свої амбіції на перемогу. У наступних матчах обертів набирала «Вінниця-молодіжна», що здобула перемоги у двох стартових матчах.

Таким чином, доля чемпіонства вирішувалася у матчі третього туру між «Орлівкою» та «Вінницею-молодіжною». Вдалий старт для «молодіжки» подарував гандикап у два м'ячі, один з яких суперники відквитали «у роздягальню». Доля переможця зустрічі та турніру вирішилася у другій частині матчу. У ній Владислав Васалатій реалізовує дві нагоди, що і стали запорукою камбеку для його команди. Саме вона зробила колектив недосяжним для суперників і завчасно гарантувала золото чемпіонату.

Зважаючи на результати, срібна та бронзова позиції розігрувалися у завершальному матчі між багаторазовими переможців звітного чемпіонату. У ньому «Балканів» влаштовувала лише перемога над «Вінницею-молодіжною», яка підходила до матчу з перевагою у додаткових показниках. На жаль для них, і на щастя для опонентів результат зустрічі був протилежним.

Доля четвертої та п'ятої позиції вирішувалася очним поєдинком «Юнайтеда» та «Вінницьких Шершнів». Тут фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу перших, які й завдяки цьому випередили опонентів у турнірній таблиці.

Таким чином маємо наступну підсумкову турнірну таблицю:

Більше статистики шукай за посиланням.