Як дебютували команди у Чемпіонаті міста з футболу на підтримку ЗСУ
728 15.08.2022

Жоден з матчів першого туру не завершився нічийним результатом. Для "Ниви U-17" стартовий матч відбудеться цього тижня.

У перший ігровий день Чемпіонату міста з футболу відбулося два матчі у яких зустрічалися низка дебютантів міських змагань.

Так, у першому з них, "Універ-Динамо" з Харкова зустрічалися з молодими вихованцями ФК "Нива" під керівництвом Олександра Гуріна. Ще наприкінці першого тайму рахунок зустрічі сягнув позначок 3:0 на користь харків'ян, що дозволило їм впевнено довести матч до перемоги.

У паралельному поєдинку ще одні дебютанти чемпіонату, липовецький "Факел-2", впевнено переміг старожилів КЗ ДЮСШ "Нива" з рахунком 4:1. Матч розвивався за схожим сценарієм: у середині першого тайму номінальні гості відзначилися двічі. Ці голи стали єдині голи у першій половині зустрічі. У другій половині матчу підопічним Бліннікова вдалося забити м'яч у відповідь, але ще двічі опоненти змусили їх виймати м'яч із сітки власних воріт.

За день ФК "Орлівка" екзаменувала об'єднаний колектив "Вінниці-молодіжної" та "Інтеграла". Ігрова перевага колективу з Теплицького району раз за разом втілювалася у забиті м'ячі. Лише у середині другого тайму опоненти зуміли відповісти "голом престижу". У підсумку впевнена перевага по грі та рахунку - 6:1.

Завершальним та найрезультативнішим матчем першого туру став матч між амбітними колективами з добре укомплектованими складами: ЕМС "Поділля" та "ЯСКО". Підопічні Скоромного, що є чинними переможцями чемпіонату міста, у дебюті зустрічі вийшли вперед й згодом подвоїли перевагу. До завершення тайму перевага "нафтовиків" збільшилася завдяки ще двом реалізаціям від Степанюка та Козьбана на яку "подоляни" відповіли власним голом від Борисевича. Другий тайм став рівним за кількістю забитих м'ячів, що дозволило команді "ЯСКО" довести матч до власної перемоги.

Турнірна таблиця та розклад наступних матчів дивіться за посиланням.