10 колективів розглядають можливість старту у Чемпіонаті міста з футболу у підтримку ЗСУ
555 02.08.2022

Майбутній чемпіонат моєе стати найбільшим за останні роки за кількістю учасників.

Лише частина учасників тогорічного Чемпіонату міста анонсувала свою участь у новому чемпіонаті, що пройде у підтримку ЗСУ. Поза жодними сумнівами у цьому списку є флагман вінницького футболу і чинний чемпіон "ЯСКО". Доля призерів минулого року склалась по різному: "ІнтерАТ" з Гавришівки цього року не буде представлений у складі учасників, а "Вінниця-молодіжна" створила спільний тандем разом з "Інтегралом".

До складу учасників, як раніше повідомлялося, долучився «Універ-Динамо» Харків — український аматорський футбольний клуб із Харкова, заснований у 2016 році. Виступав у Чемпіонаті та Кубку Харківської області, Чемпіонаті Харкова. Ще одним новачком стане липовецький "Факел", який днями зіграв товариську гру саме проти харків'ян. Ще один колектив з терен області дебютує у міських змаганнях: ФК "Орлівка". Команда брала участь у Кубку підтримки ЗСУ, де вибороли срібло та отримав низку перемог у благодійних турнірах у форматі 7х7.

Попередню участь підтвердили команди "Нива" 2006 року народження та "Нива" U-17, що цьогоріч вже брали участь у Кубку підтримки ЗСУ, який проводився нещодавно. Ще два колективи виявили бажання позмагатися, які брали участь у сезонах кількарічної давності: "Фаворит" з Ворошилівки та "Інтернаціонал". Замикає склад учасників "Оріон" з Малих Крушлинців, що є чинним переможцем Чемпіонату міста 7х7.

Склад учасників не є остаточним та може змінюватися до офіційного старту змагань. Зважаючи на це, офіційно склад учасників буде представлено згодом.