«Українська Стратегія Молодь» - переможець Першої ліги Кубка підтримки ЗСУ
266 28.06.2022

У Вінниці завершився Кубок підтримки ЗСУ з футболу під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу та Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

Завершальним поєдинком став матч між «Українською Стратегією Молодь» та ФК «Нива», де визначався переможець Першої ліги. Попри те, що «УСМ» першими пропустили м’яч у власні ворота, вони зуміли відігратись й у підсумку довести матч до своєї впевненої перемоги. Вона принесла їм 100%-вий результат у квартеті команд Першої ліги.

Друга позиція залишилась якраз за гравцями ФК «Ниви», які випередили за додатковими показниками ДЮСШ «Ниву», яка розмістилась на третій позиції. Замкнув квартет команд колектив з Кирнасівка, який залікових балів не набирав.

Нагадаємо, що минулого тижня завершились протистояння й у Вищій лізі. Там першість вибороли гравці «ЯСКО», на срібній позиції розмістився ФК «Орлівка», бронза за «ІнтерАТ», а четверта позиція залишилась за командою ЕМС «Поділля».

Колектив організаторів дякує всім командам за участь! Надіємось, що вже зовсім скоро ми зможемо повернутись на смарагдові поля під мирним небом. Слава Україні 🇺🇦

Більше інформації за посиланням: https://vinfootball.in.ua/competitions/28.