«Українська Стратегія Молодь» та ФК «Нива» у очному поєдинку визначать переможця Першої ліги Кубка підтримки ЗСУ
364 20.06.2022

Після суботніх протистоянь Вищої ліги, у неділю свої матчі зіграли представники Першої у рамках Кубка підтримка ЗСУ, що проходили у Вінниці під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу та Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

У першому з них зустрілись ДЮСШ «Нива» та ФК «Нива». Матч видався напрочуд цікавим та багатим на забиті м'ячі. Команди не відпускали одна одну більш ніж на один забитий м'яч та по ходу зустрічі як вели у рахунку, так і були у ролі тих, що поступаються. У підсумку закономірний результат: нічия 3:3.

У іншому поєдинку визначився головний претендент на першість у лізі: «Українська Стратегія Молодь». Вони з перших хвилин повели у рахунку, але їх опоненти не відставали, зберігаючи мінімальне відставання впродовж усієї зустрічі. Лише за кілька хвилин до фінального свистка Белінський зняв питання про переможця зустрічі, оформивши хет-трик у цьому матчі: 4:2 на користь «УСМ».

Завершальним матчем турніру стане гра між «Українською Стратегією Молодь» та ФК «Нива». Саме вона дасть відповідь на запитання, хто ж посяде перше місце у цьому квартеті. Гравцям «Ниви» для цього потрібна лише перемога, а для «УСМ» завданням мінімум буде нічия.

Більше інформації за посиланням.