«ЯСКО» - переможець Кубка підтримки ЗСУ з футболу!
382 19.06.2022

Завершились матчі Вищої ліги Кубка підтримка ЗСУ, що проходили у Вінниці під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу та Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради. У суботу, на команди та їх вболівальників очікували два «фінали»: за 3-тє та 1-ше місця.

У матчі за бронзу зійшлись ЕМС «Поділля» та «Інтер»АТ. Вже на початку зустрічі Сологуб відкрив рахунок у матчі, схиливши перевагу «аграріїв» та дозволивши в «режимі онлайн» піднятись на третю сходинку. Такий рахунок тримався до середини другого тайму. Тоді, спочатку Волошинський, а пізніше Гурник зняли питання про переможця зустрічі. Гол Корбута у складі «подолян» став останнім у зустрічі й встановив кінцевий результат: 3:1 на користь «ІнтерАТ».

У протистоянні, що повинно було визначити долю чемпіонства зустрілись «ЯСКО» та ФК «Орлівка». Вже на 11-тій хвилині «нафтовики» виходять вперед завдяки м'ячеві Чернеги, який стає єдиним у першому таймі. Цей гол змушував опонентів забивати двічі, для того, щоб обійти суперників у турнірній таблиці. Так у дебюті другого тайму Васалатій реалізовує пенальті та наближує команду на один м'яч до необхідного результату. Такий рахунок тримається на табло Центрального міського стадіону до останньої 10-тихвилинки. Тоді Максименко, а згодом Малка, реалізовують свої моменти та приносять перемогу команді «ЯСКО» у цьому матчі та загалом у турнірі!

Більше інформації за посиланням.