У Вінниці стартував другий етап Кубка підтримки ЗСУ з футболу
351 15.06.2022

Вихідними відбулись перші матчі другого групового етапу Кубка підтримки ЗСУ, що проходить у Вінниці під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу, Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

У Вищій лізі визначились два провідні колективи, що здобули максимум у зіграних матчах: «ЯСКО» та ФК «Орлівка». Саме вони позмагаються у завершальному матчі турніру за звання переможця. У матчі за третє місце зійдуться команди, що не здобували залікових балів у минулих матчах: ЕМС «Поділля» та «ІнтерАТ». Перевагу перед протистоянням за додатковими показниками мають «подоляни», тому «аграріям» необхідна лише перемога для потрапляння у трійку призерів.

У Першій лізі лідером за втраченими очками є два колективи «Українська Стратегія Молодь» та ФК «Нива». Саме і колективи є фаворитами на перемогу у цьому квартеті команд. Таку ж кількість очок, але з більшою кількістю матчів, має колектив ДЮСШ «Нива». Без залікових балів після зіграних двох матчів залишилось «Поділля-Відродження» з Кирнасівки. У них буде шанс реабілітуватись наступних вихідних.

Завершальні матчі турніру пройдуть 18-19 червня. У них визначаться підсумкові місця у кожному з квартетів команд.

Більше інформації за посиланням.