Вихідними у Вінниці завершився перший груповий етап Кубку підтримки ЗСУ
403 06.06.2022

Він проходить під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу, Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

Вісім колективів чотири ігрові дні змагались у своїх квартетах й у підсумку маємо наступні результати. У групі «А» беззаперечним лідером став флагман вінницького футболу, колектив «ЯСКО», який у всіх протистояннях став сильнішим за опонентів. За другу путівку до Вищої ліги змагались між собою колективи ЕМС «Поділля» та ДЮСШ «Нива». Оскільки очний поєдинок звершився внічию, долю путівки визначили додаткові показники, які кращими були у «подолян».

У квартеті «В» колектив з Орлівки з однойменною назвою поставив рекорд результативності, забивши в середньому більше 8-ми м'ячів за гру! Звісно ж, така результативність не могла принести іншого результату окрім перемог у всіх матчах. Разом з ними у Вищій лізі наступного тижня зіграє колектив «аграріїв», «ІнтерАТ», що у завершальному матчі групового етапу в очному поєдинку проти ФК «Нива» виборов це право.

Таким чином після першого групового етапу команди розділились наступним чином.

Вища ліга: «ЯСКО» (Вінниця), ЕМС «Поділля» (Вінниця), ФК «Орілівка», «ІнтерАТ» (Гавришівка).

Перша ліга: ДЮСШ «Нива», «Українська Стратегія Молодь», ФК «Нива» та «Поділля-Відродження» (Кирнасівка).

Матчі пройдуть 11-12 та 18-19 червня на полях міста над Бугом.