Футбольна команда Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба взяла участь у благодійному турнірі на підтримку ЗСУ у Вінниці
258 28.05.2022

17 та 24 травня харків’яни взяли участь у футбольному турнірі, який проходив під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу, Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

У першому з них гравці змагались з флагманами футболу Вінниччини: ФК Орлівка, ЕМС Поділля та ІнтерАТ. Харків’яни зуміли зіграти внічию з переможцями квартету, проте двічі поступились у наступних матчах.

За тиждень команда показала максимальний результат посівши першу позицію. У стартовому матчі вони мінімально переграли Українську Стратегію Молодь, а після цього впевнено «Вінницю-молодіжну» та «Поділля» з Медвежого Вушка.

Все ж найголовніше у таких турнірах не результат, а вклад кожного у спільну перемогу. На турнірах було зібрано кошти, що були спрямовані для військових, що захищають нашу країну на передовій.

Саме так, як більшість членів команди ХНУПС, які 24 лютого зустріли російських окупантів на околицях міста Харків у складі Першого стрілецького батальйону ХНУПС і понад два місяці стримували вторгнення у місто.

Разом до перемог💙💛

Офіційний сайт Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба: hups.mil.gov.ua.