Благодійний матч між футбольним клубом і командою переселенців
122 10.05.2022

8 травня відбувся матч футбольного клубу «Оріон» із командою переселенців. Гра проходила на стадіоні команди, що є учасником Чемпіонату Вінницького району та зібрала кількасот вболівальників. Запекла гра завершилася нічиєю – рахунком 3:3. Вболівальники прийшли не тільки подивитися футбольний матч, а й долучитися до збору коштів для Збройних Сил України.

Участь узяли гравці з різних куточків країни: Харкова, Ірпені, Борисполя, Маріуполя тощо. Ця гра для багатьох стала першою у році на смарагдовому полі.

«Подібні матчі важливо проводити задля підтримки вимушених переселенців. Мала можливість поспілкуватися з деякими з них. Історії вражають. Хтось приїхав один, хтось – із сім’єю, але втратив дім… Такі події дають змогу згадати життя до війни. Крім того, матч був благодійний, і нам вдалося зібрати 1880 грн, що будуть спрямовані для сім’ї військовослужбовця» – повідомила Софія Гончар, представниця міжнародного спортивного проєкту «MyChamp».

Подія проходила під патронатом футбольного клубу «Оріон» і міжнародного спортивного проєкту «MyChamp». Такі події згуртовують людей і надихають патріотичним духом, а тому будуть проведені й надалі.

Разом до перемог!