Спортивний дух наснажує до перемог
138 10.05.2022

7 травня минув другий благодійний турнір, у якому взяли участь 12 команд із Вінниччини.

Перший квартет склали Українська Стратегія Молодь, Яско. ЕМС Поділля та Орлівка. На футбольному полі сильнішими стали останні, друга позиція залишилася за ЕМС Поділля, третя — за Яско, а четверта — за УСМ.

Другий квартет команд не зумів дограти свої матчі через повітряну тривогу, яка тривала понад дві години.

Після її завершення на поле вийшли ще 4 колективи, які зіграли свої матчі. У підсумку перемоги у квартеті досягли гравці вінницького «Феніксу». За ними розмістилися гравці «Поділля-Відродження» з Кирнасівки, що випередили «Град» з Селища за додатковими показниками. Гравці команди Військової частини 3008 замкнули турнірну таблицю цього квартету команд.

«Проводимо подібний турнір не вперше задля того, щоби підтримувати спортивний дух українців, розвивати активну діяльність і наснажувати до перемог. Спорт об’єднує, надає сил і заряджає неймовірною енергією» – повідомила представниця міжнародного спортивного проєкту «MyChamp».

Подія проходила під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу, Комітету із фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

Разом до перемог!