Новий вид благодійсності – турнір з футболу на підтримку ЗСУ
259 04.05.2022

Усі сили українців зараз спрямовані на те, щоби протидіяти повномасштабному вторгненню росії в Україні. 30 квітня у Вінниці пройшов благодійний турнір з футболу на підтримку Збройних Сил України. Завдяки цій події вдалося зібрати 5500 грн для військових, що наразі перебувають на передовій, захищаючи цілісність нашої держави.

У турнірі взяли участь 8 колективів, які були розділені на дві групи. Перший квартет склали колективи: Оріон (Малі Крушлинці), Град (Селище), ЕМС Поділля (Вінниця) та ЯСКО-2 (Вінниця). До складу наступного ввійшли ЯСКО (Вінниця), ІнтерАТ (Гавришівка), Фенікс (Вінниця) та ФК Гнівань. За результатами матчів у фінальному протистоянні зійшлися два склади колективу ЯСКО, де у серії післяматчевих пенальті перемогу святкував перший склад.

Міжнародний спортивний проєкт «MyChamp», Вінницька міська федерація футболу та Комітет із фізичної культури та спорту Вінницької міської ради стали організаторами цього турніру та планують надалі проводити благодійні події, що ще більше згуртовують українців. Наступні змагання подібного формату минуть у ці вихідні, щоби кожен зміг підтримати спортивний та патріотичний дух.