Дублери майстрів за бортом. «Яско» — старий-новий зимовий чемпіон Вінниці з футболу
414 07.01.2022

Дублери «Ниви» не змогли дати бій місцевим аматорам та ветеранам. Фінішував тільки третім і чинний чемпіон області ФК «Орлівка». Це не повний підсумок традиційного зимового чемпіонату міста з футболу. Своє реноме з-поміж авторитетів підтвердили тільки «Яско» та «ЕМС-Поділля». Вони стали чемпіонами та віце-чемпіонами Вінниці відповідно.

З другого по п’яте січня на базі спортивного комплексу «Нива» проходили матчі зимового чемпіонату Вінниці з футболу. Вперше участь у форумі взяли одразу п'ятнадцять колективів. Відтак, організаторам довелося розподілити охочих на дві ліги – вищу і першу.

В дивізіоні кращих старожили, титуловані та амбіційні команди. Усього шість клубів. Потрапила до їх числа і «Нива». Щоправда грали в її складі дублери – юнаки 2004-2005 років народження. В одному зі спарингів підсилили молодших одноклубників і гравці «основи». Однак усім головним конкурентам зелено-білі поступилися. У тому числі і гавришівському «Інтеру».

Без жодної поразки турнір відіграли гравці «Яско», які вибороли чергове зимове чемпіонство. Замкнула трійку призерів «Орлівка». Друге місце в активі «ЕМС-Поділля» . В складі подолян відзначився Денис Соболь. Дев’ятнадцятирічний нападник одноосібно в двох матчах приніс команді перемогу. На старті у грі з «Нивою-2» та у матчі з друге місце проти тієї ж «Орлівки». Обидва поєдинки закінчилися з мінімальною перемогою «ЕМС-Поділля». Після турніру нам вдалося поспілкуватися із молодим форвардом.

Джерело