Організаторами події стали: Почесний консул Латвії у Вінницькій області Ігор Скоромний, футбольний клуб "ЯСКО", благодійний фонд Pan Fund за підтримки Вінницької міської федерації футболу та Вінницька міська рада.
8 травня відбувся матч футбольного клубу «Оріон» із командою переселенців. Гра проходила на стадіоні команди, що є учасником Чемпіонату Вінницького району та зібрала кількасот вболівальників. Запекла гра завершилася нічиєю – рахунком 3:3. Вболівальники прийшли не тільки подивитися футбольний матч, а й долучитися до збору коштів для Збройних Сил України.
7 травня минув другий благодійний турнір, у якому взяли участь 12 команд із Вінниччини.
Несмотря на товарищеский статус данного соревнования, на поле собрались известные, не побоюсь этого слова «сливки» местного да и не только футбола. В турнире изъявили желание участвовать восемь, пожалуй всем любителям футбола Винниччины, известных коллективов. Команды были разделены по группам, которых было две.
Усі сили українців зараз спрямовані на те, щоби протидіяти повномасштабному вторгненню росії в Україні. 30 квітня у Вінниці пройшов благодійний турнір з футболу на підтримку Збройних Сил України. Завдяки цій події вдалося зібрати 5500 грн для військових, що наразі перебувають на передовій, захищаючи цілісність нашої держави.
У Вінницькій громаді за ініціативи футбольних команд, комітету по фізичній культурі і спорту міської ради та федерації футболу міста організовують благодійні матчі. Спортсмени збирають кошти на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України. Національний марафон благодійних матчів нині триває у різних містах країни.
Для проведення змагань розглядаються спортивні зали Вінниці, Літина, Хмільника та Немирова. Наразі дев'ять колективів виявили бажання взяти участь у змаганнях.
Дублери «Ниви» не змогли дати бій місцевим аматорам та ветеранам. Фінішував тільки третім і чинний чемпіон області ФК «Орлівка». Це не повний підсумок традиційного зимового чемпіонату міста з футболу. Своє реноме з-поміж авторитетів підтвердили тільки «Яско» та «ЕМС-Поділля». Вони стали чемпіонами та віце-чемпіонами Вінниці відповідно.
Грають і дублери наших майстрів «Нива-2» під проводом Олега Шумовіцького та Олександра Гуріна. Організатори в особі міської футбольної асоціації розподілили учасників на дві ліги.
З 2 по 5 січня у Вінниці, на полі загальноосвітньої школи №35, пройде третій за ліком турнір заснований ІТ-компанією DevRain за підтримки Вінницької міської федерації футболу.