Кубок підтримки ЗСУ

Вінницька міська федерація футболу

У Вінниці завершився Кубок підтримки ЗСУ з футболу під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу та Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

«Українська Стратегія Молодь» та ФК «Нива» у очному поєдинку визначать переможця Першої ліги Кубка підтримки ЗСУ

Після суботніх протистоянь Вищої ліги, у неділю свої матчі зіграли представники Першої у рамках Кубка підтримка ЗСУ, що проходили у Вінниці під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу та Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

«ЯСКО» - переможець Кубка підтримки ЗСУ з футболу!

Завершились матчі Вищої ліги Кубка підтримка ЗСУ, що проходили у Вінниці під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу та Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради. У суботу, на команди та їх вболівальників очікували два «фінали»: за 3-тє та 1-ше місця.

Вихідними на нас очікують завершальні матчі Кубка підтримки ЗСУ

Змагання проходять під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу та Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

У Вінниці стартував другий етап Кубка підтримки ЗСУ з футболу

Вихідними відбулись перші матчі другого групового етапу Кубка підтримки ЗСУ, що проходить у Вінниці під патронатом міжнародного спортивного проєкту «MyChamp», Вінницької міської федерації футболу, Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

Більше новин
Обрані змагання завершені. Архів змагань за посиланням.
Світлини з матчів Кубку підтримки ЗСУ 11х11.Учасники: "ЕМС - Поділля", "Орлівка", "ЯСКО", "ІнтерАТ", "Поділля-відродження", "ДЮСШ Нива", "Українська Стратегія Молодь", "ФК Нива"
Світлини з матчів Кубку підтримки ЗСУ 11х11.Учасники: "ЕМС - Поділля", "Орлівка", "ЯСКО", "ІнтерАТ", "Поділля-відродження", "ДЮСШ Нива", "Українська Стратегія Молодь", "ФК Нива"
Світлини з четвертого благодійного турніру від MyChamp. Учасники: "Вінниця-молодіжна", "в/ч 3008", "Меркурій", "Поділля", "Українська Стратегія Молодь", "ХНУПС", команда переселенців.
Світлини з третього благодійного турніру від MyChamp. Учасники: "Орлівка", "ІнтерАТ", "ЕМС-Поділля", "Українська Стратегія Молодь", "Поділля-відродження", "Вінниця-молодіжна", "Bios Team", команда переселенців
Світлини з другого благодійного турніру від MyChamp. Учасники: "Українська Стратегія Молодь", "Яско", "ЕМС - Поділля", "Орлівка", "Град", "в/ч 3008", "Фенікс", "Поділля - Відродження"
Більше світлин