Чемпіонат міста серед держслужбовців. Підсумки групового етапу.
472 11.07.2021

Визначилися учасники плей-офф, що у понеділок зіграють свої чвертьфінальні матчі

ГРУПА А

Доволі рідкісна ситуація склалася серед учасників групи А: усі колективи квартету набрали однакову кількість очок - 4. Таким чином, доля путівок до чвертьфіналу вирішувалася за додатковими показниками, а саме - різницею забитих і пропущених м'ячів. За цим показником кращими стали гравці колективу в\ч 3008 (4-3 +1), що посіли першу сходинку. Друге місце залишилося за колективом Міського суду, що за показником більшої кількості забитих м'ячів (5-5) обійшов Міську Раду (3-3). Обидва колективи здобули путівку в плей-офф: останні, завдяки показнику серед кращих команд, що посіли треті місця. Єдиним колективом, що покидає змагання з квартету А став УПП, який завершили груповий етап із негативною різницею забитих і пропущених м'ячів (4-5).

ГРУПА В

Беззаперечним лідером групи В став калинівський «Ягуар», що здобув 100%-вий очковий доробок з різницею м'ячів 11-1. За ними розмістився колектив 7 ААО, що двічі обіграв своїх опонентів у перших турах і здобув 6-ть балів, зазнавши поразки лише від лідера групи. Команди, що не зуміли пробитися до 1/4 фіналу слідують на третій та четвертій сходинках. Адвокати - святкували лише одну перемогу над ГУ ДСНС, якої не вистачило, щоб потрапити до чвертьфіналу з третього місця. З нулем у графі зароблені очки змагання завершує колектив ГУ ДСНС.

ГРУПА С

Незмінний учасник Чемпіонату міста черед держслужбовців - СБУ очолив групу С втративши очки лише одного разу, коли зіграли внічию з командою «Авіатор». Підсумок: 7 очок та лідерство у квартеті. На один заліковий бал менше набрали гравці команди ГУНП. У їх активі перемоги над «Авіатором» і Збірною медичних працівників, у пасиві - поразка від СБУ. Вакантне місце у чвертьфіналі також дісталося «Авіатору», якому для цього вистачило 4-ох балів здобутих у матчах з СБУ (нічия) і Збірною медичних працівників (перемога), які покидають змагання без залікових балів.

Усі результати групового етапу та турнірну таблицю можна переглянути за посиланням.

Наступні матчі команди зіграють 12-го липня на стадіоні Центрального міського стадіону, коли поборються за вихід до півфіналу. О 18:30 між собою зійдуться 3008 - Авіатор та Ягуар - Міська Рада. За ними, о 19:30 свої матчі розпочнуть СБУ - Міський суд та ГУНП - 7 ААО.

А завершаться змагання 15-го липня. О 18:30 пройдуть два півфінали, де зіграють переможці пар 3008/Авіатор - Ягуар/Міська Рада та СБУ/Міський суд - ГУНП/7 ААО. О 19:00 на усіх очікує фінальний поєдинок, де зійдуться дві кращих команди турніру, що між собою вирішать, хто володітиме титулом переможця Чемпіонату міста серед держслужбовців наступного року!