ЯСКО - переможець Всеукраїнського фіналу АФЛУ!
362 22.09.2020 Володимир Краковецький

Вінничани не зазнали жодної поразки на турнірі, лише одного разу зігравши внічию.

"Любарт" (Луцьк) - "ЯСКО" (Вінниця) - зустрічались у фіналі Всеукраїнського фіналу АФЛУ сезону 2019/2020 рр, який відбувся дещо з запізненням через усім відомі причини пандемії коронавірусу. Стартовий штурм воріт волинян приніс свої дивіденди й вже дуже швидко вінничани повели у рахунку, а згодом і закріпили свою перевагу. Такий "холодний душ" для господарів турніру став неочікуваністю. Лише під кінець першої половини зустрічі вони почали створювати свої моменти й загрожувати володінням Барібана. Це принесло успіх й відставання було дещо скорочено. Перший тайм - 3:1 на користь "ЯСКО".

У другій половині волиняни зуміли скоротити відставання до мінімуму й прагнули зрівняти рахунок перелаштувавшись у гру з п'ятим польовим, але цього їм не дозволили досвідчені гравці вінницької команди. Одна з атак призвела до перехоплення та, у підсумку, четвертого м'яча у ворота "Любарта".

Фінальна сирена сповістила про те, що найближчий рік саме вінницький колектив буде тримати звання найкращого аматорського футзального колективу України! Це надзвичайний успіх для команди "ЯСКО, їх керівництва, вболівальників та усього вінницького футзалу загалом! Вітаємо чемпіонів!

Окремо слід відзначити, що голкіпер вінничан Артем Барібан став кращим голкіпером Всеукраїнського фіналу, а Владислав Васалатій — кращим бомбардиром!

Шлях до свого тріумфу команда будувала впродовж усього сезону. Це беззаперечне лідерство у Чемпіонаті міста, перемога зі 100%-вим результатом у Літньому чемпіонаті міста, срібна позиція на Odessa Open Cup 2020 та потрапляння до вісімки кращих команд Кубку України!

Дякуємо колективу за сезон та чекаємо нових звершень все на вищому та вищому рівні!