Визначились призери Чемпіонату міста з футболу 7х7
322 03.09.2020 Віталій Сарана

У завершальному турі бронзову сходинку вибороли гравці "ВінАвтоЦентру".

Пройшов останній в цьому сезоні тур Чемпіонату Міста з футболу в форматі 7х7. Розпочинали його команди "ВінАвтоЦентр" та "Темп". Від цього матчу залежала доля третього місця для команди "автомобілістів". "Темп" на нагороди вже не претендував, тому турнірного тиску на цей колектив вже не було і вони могли грати у своє задоволення. Молоді вихованці футбольної школи на рівні зі своїми опонентами зіграли всі 40 хвилин матчу. Перший тайм був закінчений з перевагою у два м'ячі на користь "ВінАвтоЦентра", але вже в другій половині темпівці скоротили відставання у рахунку до мінімального, але на більше їх не вистачило. Таким чином "ВінАвтоЦентр" цією перемогою гарантував третє призове місце турніру та бронзові нагороди з чим ми їх і вітаємо.

Другими на штучне покриття стадіону 35-тої школи вийшли "Вінниця-молодіжна" та "Рух". З стартовим свистком команда з Агрономічного захопила ініціативу та досить швидко втілила перевагу у забиті м'ячі. Все це призвело до певної однобокості гри в подальшому. Так, після першого тайму, рахунок у матчі вже був 4:1 на користь біло-блакитних, а вже в другій половині "Рух" довершив почате те забив ще дві реалізації. Ця перемога дозволяю команді зайняти п’яте місце, "Вінниця-молодіжна" же буде задовільнятися кінцевою шостою позицією.

Завершальним матчем туру, та й всього чемпіонату стало протистояння між ФК "Вінниця" та ФК "Арбітр". Ніякого принципового турнірного значення гра не несла. Команди багато забивали та були в хорошому позитивному настрої відносно одна одної. Перша половина поєдинку закінчилася на нічийному результаті 3:3, але вже другий тайм пройшов з переважними атакувальними діями ФК "Вінниці". У висновку після фінального свистка рахунок матчу встановився на позначках 8:4 на їх користь.

Ну що ж, а тепер підіб'ємо підсумки по турнірній таблиці після останнього туру. Перше місце з максимальною кількістю перемог займає "Яско", саме вони стають володарями золота турніру. Друге місце та срібло забирають новачки розіграшу "Оріон" з Малих Крушлинців. Трійку лідерів як вже повідомлялося раніше, закриває "ВінАвтоЦентр".