ФК "ЯСКО" (Вінниця) - ФК "ІнтерАТ" (Гавришівка) 1:2
503 02.09.2020 Віталій Сарана

Чемпіонат міста з футболу. Сезон 2020 р.. 1 тур.

В першому турі Чемпіонату міста з футболу зустрічалися між собою "Яско" з Вінниці, яке тримає марку лідера усіх міських змагань та гавришівський "ІнтерАТ", який цього року перший раз взяв участь у цих змаганнях, але вже доволі знаний по літньому футзалу де зайняв друге місце.

Перший матч, по словах представника гавришівців Максима Гаврищука, мав бути для них експериментальним, адже велика частина футболістів до них приєдналась лише перед початком сезону і зіграність у колективу досить мала. "Яско" ж, традиційно, зібрала когорту зіркових представників цієї гри знаних на теренах не тільки міських, обласних, а й всеукраїнських змагань.

Якщо аналізувати матч, то почався він з атакувальних гойдалок. "Яско" починало з комбінаційних дій та старалися грати через фланги, "ІнтерАТ" - частіше розпочинало атаку з довгої передачі вперед.

Після подібного пасу та переходу в контр випад у штрафному майданчику вінничан виник сумбур, після якого голкіпер "Яско", на жаль, в цій ситуації не зміг зіграти надійно й у висновку "ІнтерАТ" "заніс" шкіряну кулю у сітку воріт.

Після цього голу гра продовжувала мати паритетний характер аж до перерви. Опісля команди додали темпу та агресії, попри те, що сил вже було менше. Але, не зважаючи на велику кількість моментів протягом всього часу, зрівняли рахунок господарі аж на 80-тій хвилині матчу. Зробив це Андрій Драган після невпевненої гри голкіпера Інтерівців.

Та трилер замкнувся на 87-мій хвилині коли Волошинський після комбінації партнерів парашутом переправив м’яч у ворота "Яско" над їхнім захисником та воротарем. Відповідно матч закінчився сенсаційною перемогою гавришівської команди з рахунком 1:2.