Сьогодні стартує Чемпіонат міста з футболу
489 31.08.2020 Володимир Краковецький

У змаганнях візьме участь 7 колективів з Вінниці та околиць.

Останнього літнього дня цього року, матчем туру буде відкрито перший після карантинний Чемпіонат міста з футболу. У ньому на СК "Нива" зійдуться срібний призер чемпіонату та володар Кубку минулого року ФК "ЯСКО" та новачок міських змагань, команда, яка здобула срібні нагороди у Літнього чемпіонаті міста з футзалу, гавришівський "ІнтерАТ". Початок матчу о 20:00.

А вже завтра нас очікує вінницьке дербі колективів, які вже роками базуються на стадіоні Вінницького лампового заводу у мікрорайоні Тяжилів: "Вінниця-молодіжна " та "Інтеграл". У кількох останніх їх протистояннях команди сильнішого не виявляли. Тим цікавішим стане майбутній поєдинок. Початок матчу о 18:00 на стадіоні "Інтеграл".

Третій ігровий день, який пройде 2-го вересня, ознаменується ще одним поєдинком. У ньому "Евергрін", який є африканською збірною студентів та випускників, які приїхали до Вінниці на навчання, зустрінеться з "ІнтерАТ", для яких цей матч стане вже другим у чемпіонаті. Фаворитом у ньому будуть останні, зважаючи на комплектації складу кваліфікованими гравцями міста та області.

Результати матчів, статистику та турнірну таблиці очікуйте згодом за посиланням.