МФК "ЯСКО" - переможець Літнього чемпіонату міста з футзалу!
511 25.08.2020 Володимир Краковецький

Два місяці низка футзальнх колективів міста виборювали звання Літнього чемпіона міста з футзалу.

Кожного вівторка та четверга СК "Нокаут" ставав місцем, де збирались поціновувачі футзалу міста над Бугом. Вісім колективів у матчах між собою змагались за трійку нагород від Вінницької обласної асоціації футзалу: "ЯСКО", ФК "Вінниця", "Автофішка", "Вінниця-молодіжна", "Техно+", "Темп" та "ВінАвтоЦентр", які представляли обласний центр та дебютант міських змагань - "ІнтерАТ" з Гавришівки.

З перших турів два колективи раз за разом здобували три пункти у матчах зі своїми супротивниками. Таким чином за два тури до завершення чемпіонату "ЯСКО" та "ІнтерАТ" гарантували собі призові місця.

У завершальних турах, вирішувалась доля золотих нагород, а саме в очному протистоянні вищезгаданих команд. Після рівного першого тайму, другий залишився за підопічними Ярослава Скоромного, які й стали переможцями та зі 100%-вим показником набраних очок завоювали золоті нагороди. Срібна позиція залишилась за колективом з Гавришівки - "ІнтерАгроТех".

За бронзові позиції боролись два колективи: "Автофішка" та ФК "Вінниця". Вирішальним стало очне протистояння цих колективів, де сильнішими стали підопічні Ігоря Рибачука. Саме у цьому матчі "містяни" втратили шанси на нагороди й задовольнились четвертою позицією.

П'яте місце виборює "Вінниця-молодіжна" завдяки перемозі у завершальному турі над "Техно+". Саме колектив Недовіса посів наступну сходинку у турнірній таблиці, поступившись за додатковими показниками "молодіжці". Слід відзначити, що "технарі" у кожному матчі демонстрували змістовну гру і лише інколи їм не вистачало дещиці для досягнення позитивного результату.

Передостання позиція за молодими вихованці "Темпу". Перемога у першому турі так і залишилась єдиною для них впродовж усього чемпіонату. Хлопці, яким менше 18-ти років та які представляли Вінниччину у Юнацькій Екстра-лізі України, лише час від часу зуміли на рівних протистояти аматорським колективам.

Замикає турнірну таблицю "ВінАвтоЦентр". На жаль, колектив Ігоря Волкова впродовж чемпіонату не зумів здобути залікових балів й закінчив його на останній позиції.

Результати матчів та турнірну таблицю переглядайте за посиланням.