У ФБРі найсильніший колектив з мікрорайону Старе місто
774 18.08.2020 Ігор Крещенко

Вихідними у Вінниці завершився черговий, дев’ятий за ліком сезон Футбольної Битви Районів (ФБР).

Традиційно у змаганнях, організованих Вінницької міської федерацією футболу та Комітетом по фізичній культурі та спорту ВМР взяли участь команди з різних мікрорайонів міста та передмістя. У цьогорічному розіграші за звання найсильнішого футбольного клубу Вінниці боролось 20-ть аматорських команд.

Згідно з форматом змагань, після завершення групового етапу, який відбувся у 2-х мікрорайонах (Правий берег, стадіон ЗШ №10 та Лівий берег, стадіон ЗШ №31) найкращі команди потрапили до фінальних кубків, а саме: Кубку Берегів, Кубку Ліги та Кубку Чемпіонів.

Кубок Берегів

До даного фінального турніру потрапили команди, що посіли місця з 5-го по останнє на груповому етапі. Розігрувався Кубок Берегів за кубковою системою “на виліт”.

В грі за 3-тє місце зустрілись два представники Лівого берегу, а саме старожили змагань "Атлетик" та "Епіцентр". В рівній грі бронзові нагороди з рахунком 2:1 вибороли "будівельники".

Фінал Кубку Берегів було розіграно між новачками міських змагань - "Кусто Агро", які видали фантастичну кінцівку турніру та "Планетою Права", яка в свою чергу розпочала 9-тий сезон ФБР з впевнених перемог, а потім збавила оберти. Та все ж, підопічні Максима Грабіка змогли підійти до матчу в оптимальних кондиціях і оптимальним складом на фінал й, на досвіді, обіграли суперника 4:1.

Турнірна сітка Кубку Берегів:

МФК “Планета Права” - переможець Кубку Берегів

Кубок Ліги

Кубок Ліги - це другий за престижністю міні-турнір фінальної частини змагань. У ньому зіграли команди, які посіли 3-тє та 4-те місце на груповому етапі. Формат розіграшу — кожний з кожним в одне коло. Ще за тур до завершення фінальної "пулі" був відомий переможець. Ним став колектив ФК Гнівань, який вперше взяв участь у ФБРі.

Своєю чергою, старожил змагань ФК КіПіШ за один тур до завершення втратив усі шанси на призову трійку і розмістився на 4 сходинці.

Доля бронзи та срібла визначалась в очній зустрічі багаторазових переможців ФБР, представника Правого берегу — МФК “Олімп” та представника лівобережної Вінниці — МФК "ПрокВін". В очній зустрічі сильнішими стали підопічні Артема Грішина (МФК Олімп), які впевнено обіграли суперника з рахунком 7:3

Кубок Чемпіонів

Найпрестижніший турнір фінальної "пулі", в якому виборювалось звання переможця змагань в цілому. За результатами перших двох турів було очевидно, що переможця 9-го сезону визначатимуть у матчі між собою учасник всіх 9-ти сезонів ФБР - МФК “Спарта” зі Старого міста та учасник Вищої ліги Чемпіонату міста з футзалу - МФК “Brevant”. Долю чемпіонства вирішив лише один забитий м’яч Ігоря Петлінського, який приносить "Спарті" золото Футбольної Битви Районів. Срібло у Бреванта. Бронзові нагороди вибороли гравці "Поділля" з Кирнасівки, а 4-те місце посів новостворений колектив, в якому зібрано чимало зірок вінницького футболу - “Південний Буг”.

МФК Спарта - переможець 9 сезону ФБР

МФК “Brevant” - срібний призер 9 сезону ФБР

Після завершення основних матчів, на стадіоні ЗШ №31 було проведено матч усіх зірок змагань. Збірна найкращих гравців Правого берегу протистояла збірній Лівого берегу. В даному матчі впевнено перемогу 6:2 здобув Лівий берег.

Учасники матчу зірок 9 сезону ФБР

Нагородження усіх учасників, призерів та переможці провели представники ГС “Вінницька міська федерація футболу”, а також легенда вінницького футболу — Андрій Веретинський. Всі учасники отримали відзнаки про участь, а призери та переможці кубки, медалі, дипломи та невеликі подарунки від оргкомітету змагань.

Як повідомляє оргкомітет, ювілейний 10 сезон Футбольної Битви Районів стартує вже незабаром, а саме 6 вересня.