ЯСКО стає достроковим переможцем Чемпіонату міста з футболу 7х7
350 17.08.2020 Володимир Краковецький

За тур до завершення змагань колектив Ярослава Скоромного гарантував собі золоті нагороди.

ФК "ЯСКО" став недосяжним для конкурентів у Чемпіонаті міста з футболу 7х7 після впевненої перемоги над "Темпом" з рахунком 4:0. Ця перемога стала для колективу шостою в шести матчах!

Сама гра складалась вдало впродовж усієї зустрічі. Досвідчені гравці контролювали гру проти молодого покоління "Темпу" та час від часу турбували голкіпера суперників — Дениса Короля. Останньому часто необхідно було вступати у гру, щоб рятувати власний колектив від пропущених м'ячів.

Все ж, кілька разів, голкіпер був безсилим проти атакувальної міці суперників і йому приходилось виймати м'яч з сітки власних воріт.

Матчем, що передував попередньому, став поєдинок між "ВінАвтоЦентром" та "Оріоном". У ньому колективи вирішували долю призових місць. Обом командам необхідна була перемога, яку вони прагнули здобути усіма силами.

Все ж, реалізація власних моментів вдавалась краще підопічним Максима Гаврищука, які до перерви вже вели у рахунку 4:0. У другому таймі суперникам вдалось скоротити відставання у рахунку й заробити право на пробиття пенальті, яке, на жаль для них, не було реалізовано: на висоті виявився голкіпер, який парирував удар.

У завершальні хвилини матчу, ще два м'ячі побували у воротах "автомобілістів", що підсумувало старання гравців "Оріону" - 6:1.

Матч, який мав завершувати ігровий день, не відбувся. "Оріон" отримав технічну перемогу над ФК "Вінниця".