Розпочався щорічний Чемпіонат міста серед держслужбовців
389 30.07.2020 Володимир Краковецький

Команди були розділені на дві відбіркові групи, де після двох ігрових днів визначились фаворити.

ГРУПА А

Після зіграних двох турів у квартеті команд А визначитись обидва півфіналісти змагань. Ними стали УПП та В/Ч 3008. Ці колективи здобули по дві вікторії у матчах зі своїми опонентами: Міською радою та Адвокатами.

У завершальному турі лідери в очному протистоянні поборються за першу позицію, яка дозволить зіграти у півфіналі з командою, що посяде друге місцем у паралельній групі. Якщо для колективу В/Ч 3008 потрібна лише перемога, то УПП влаштує і нічия, оскільки вони мають перевагу у різниці забитих та пропущених м'ячів.

Міська Рада та Адвокати будуть змагатись за власний престиж, адже шансів пробитись у наступну стадії змагань у них вже немає.

ГРУПА В

Група В, на відміну від першої, має п'ять команд у своєму складі. У турнірній таблиці після зіграних двох турів склалась надзвичайно цікава ситуація.

Одразу 4 колективи мають однакову кількість очок. Це 7 ААО, СБУ, ГУНП та Ягуар. Але якщо перші два колективи провели по два матчі то останні — лише один, тому, наразі, мають перевагу перед своїми опонентами.

Замикає квінтет В колектив ССО, який у своїх стартових матчах поступився обидва рази, але все ж зберігає теоретичні шанси потрапити до півфінальних матчів.

Все ж, у цій групі команд, вирішальними стануть завершальні тури. Саме у них буде визначено найсильніші колективи, які продовжать боротьбу за головний трофей турніру. Тому будьте з нами та слідкуйте за оновленнями!

Турнірні таблиці, розклад матчів та результати завжди доступні за посиланням.