Стартував Чемпіонат міста з пляжного футболу
457 27.07.2020 Володимир Краковецький

Після матчів першого ігрового дня одразу чотири колективи претендують на перемогу у турнірі.

Наймасовіший за свою історію Чемпіонат міста з пляжного футболу стартував у суботу, 25 липня, у місті над Бугом. Одразу сім колективів будуть змагатись за звання найсильнішого: тогорічні переможці "Балкани", срібні призери "Вінниця-молодіжна", новостворений колектив "Меркурій", старожил міських змагань "А-Таксі", колектив "Динамо" та два склади "Вінницьких Шершнів", які вже мають досвід виступів на всеукраїнскьій арені.

У перший ігровий день команди зіграли 4 тури, за результатами яких лідерство захопила команда "Вінниця-молодіжна". Підопічні Краковецького тричі святкували перемогу та одного разу розійшлись миром з "Вінницькими Шершнями".

Другу позицію, наразі займає колектив "Динамо". Як і "молодіжка", вони лише одного разу втратили залікові бали, зігравши у нічию з другим складом все тих же "Вінницьких Шершнів". Інші два матчі завершились перемогами над опонентами.

Третє місце за "Балканами". На відміну від інших лідерів, колектив не втрачав очок та має в активі максимальний доробок: дві перемоги у двох матчах. з однаковим рахунок 5:1 були переможені другий склад "Вінницьких Шершнів" та "Меркурій". Все ж матчі, з прямими конкурентами на нагороди очікують колектив наступних вихідних. Головне питання: чи зможе колектив підтвердити звання чемпіонів знову.

Дещо нижче екватора турнірної таблиці розмістились "таксисти". "А-Таксі" у першому матчі на останніх секундах втратили нічию у матчі проти "молодіжки" й згодом також мінімально поступились "шершням". Все ж третій матч став для них успішним. Перемога над "Меркурієм" дозволила колективу зберегти шанси нагороди у підсумку.

Для другого складу "Вінницьких Шершнів" перший ігровий день не приніс перемог. Збірна лікарів здобула лише одну нічию, але у матчі з одним з лідерів: "Динамо". Матчі проти "Балкан" та "ВМ" не стали успішними. У підсумку один заліковий бал після першого ігрового дня.

Для "Меркурію" ситуація у турнірній таблиці залишає бажати кращого. Для новоствореного молодого та амбітного колективу дебют не можна назвати успішним, але у бажанні та самовіддачі гравцям не відмовляти. "Темна конячка" ще може зіграли свою роль у підсумковому рейтингу колективів.

Другий ігровий день відбудеться 1 серпня у суботу. Саме тоді команди визначать переможця та призерів змагань й також будуть мати змогу взяти участь у різноманітних конкурсах!

Розклад матчів та турнірну таблицю ви можете переглянути за посиланням.