Чемпіонат міста з футболу 7х7 перетинає свій екватор
396 27.07.2020 Володимир Краковецький

Після п'ятого за ліком туру вінницький "ЯСКО" очолює турнірну таблицю, крокуючи без очкових втрат.

ВІННИЦЯ — ВІННИЦЯ-МОЛОДІЖНА 7:3

Голи: Гурник 3', 20', Щербань 6', Ломія 19', 28', Чукань 15', 23' - Мотигін 7', 36', Зорган 35'.

Попередження: Гданський, 31'

Гра, яка, здебільшого, пройшла за переваги "містян" відзначилась високою результативністю. Дуже швидко номінальні господарі відкрили рахунок та закріпили свою перевагу. Згодом, трішки активізувавшись, "молодіжка" відквитала одне взяття воріт, давши собі шанс на позитивний результат.

Але, наприкінці тайму, перевагу у забиті м'ячі вдалось втілити ще двом виконавцям "Вінниці": 5:1 - впевнена перевага перед стартом другої половини матчу. У ній сценарій не змінився. "Містяни" реалізували ще два своїх шанси, довівши рахунок до розгромного.

Кінцівка зустрічі пройшла на зустрічних курсах, що дозволило "молодіжці" створити кілька моментів, два з яких завершились результативно. Але на підсумок зустрічі це ніяк не плинуло: Третя перемога для "Вінниці", яка дозволяє їм посідати місце у трійці лідерів.

ЯСКО — РУХ (АГРОНОМІЧНЕ) 5:2

Голи: Пастушенко 2', 37', Погорілий 15', Жук 20', 29' - Маринович 18', Бортник О. 21'

Попередження: Жук 7' - Куций 17'.

У другому за ліком матчем туру стало протистояння беззаперечного лідера та команди, яка не знала смаку перемоги у поточному розіграші чемпіонату. На правах фаворита гру активніше розпочали підопічні Скоромного та вже у його дебюті повели у рахунку. Мінімальна перевага дозволяла почувати себе впевнено на полі та контролювати хід зустрічі. Після довгих хвилин без забитих м'ячів, наприкінці тайму команди активізувались. Спочатку Погорілий збільшив перевагу своєї команди, але дуже швидко Маринович зменшив відставання до мінімального. Під завісу тайму рахунок змінився ще раз. Причиною цього став точний удар Жука, який підсумував результат першого тайму 3:1.

Другу половину зустрічі розпочали активніше гравці з Агрономічного. У його дебюті Олександр Бортник відзначається забитим м'ячем та залишає перевагу опонентів мінімальною. далі слідувала цікава боротьба у якій не хотіла поступатись жодна з команд.

Переломним у матчі став екватор тайму, коли Жук оформив дубль та зробив рахунок 4:2. Після цього гравці "Руху" вже не зуміли змінити хід зустрічі й на додачу пропустили ще один м'яч наприкінці зустрічі. 5:2 - "ЯСКО" надалі крокує на першій позиції з максимальним очковим доробком.

ВІНАВТОЦЕНТР - АРБІТР 6:0

Голи: Бойко 7', Кирницький 9', Костунець 10', Волков 13', 37', Мельник 40' -

Завершував ігровий день матч між командами з різних частин турнірної таблиці. Початок зустрічі став рівним. Команди обмінювались атаками, але до небезпеки справа не доходила. Лише на 7-мій хвилині, "автомобілісти" скористались помилкою в атаці суперників та організували швидку контратаку, яку завершив Бойко. Після цього гра змінила свій вектор: перевага перейшла до номінальних господарів, які дуже швидко, довели свою перевагу до комфортної. Підсумок першої половини зустрічі - 4:0 - рахунок, який знімав питання про переможця зустрічі.

Другий тайм став набагато спокійніший за перший. Команди діяли спокійно та не форсували події на полі. Як наслідок, більшість тайму пройшла без гольових моментів. Лише наприкінці зустрічі Волков та Мельник довершили старання свого колективу та встановили остаточні цифри 6:0! Перемога дозволяє "ВінАвтоЦентру" зберігати місце у трійці призерів та бути одним з головних претендентів на нагороди.

Турнірна таблиця та статистика доступна за посиланням.