Про стартові тури літнього чемпіонату міста з футзалу
424 21.07.2020 Володимир Краковецький

Сьогодні, 21 липня, стартує другий тур, де колективи можуть закріпити свої лідерські позиції.

Стартовий тур Літнього чемпіонату міста з футзалу подарував чотири драматичних протистояння.

"Вінниця" - "Вінниця-молодіжна" 5:1

У першому з них учасник Вищої ліги міста та Другої ліги України з футзалу - "Вінниця" протистояло команді "Вінниця-молодіжна". Лише на екваторі тайму, "містянам" завдяки реалізованому пенальті вдалось вийти вперед. Згодом перевага була подвоєна. Але інтригу у матчі вдалось зберегти гравцям ВМ, які відзначились голом "у роздягальню".

Другий тайм яскравіше провели гравці "Вінниці". Згодом ще три м'ячі побували у воротах їх суперників. У підсумку - перемога 5:1 та перших +3 очки до командної скарбнички.

Фотозвіт гри

"Техно+" - "ІнтерАТ" 1:5

Іншим протистоянням першого ігрового дня стала дуель між ще однією командою Вищої футбольної ліги міста та відносним новачком - "ІнтерАТ". Рахунок у матчі, в середині тайму, гарматним ударом зі штрафного відкрили "технарі", які після цього довго утримували перевагу у рахунку. Лише наприкінці тайму номінальні гості зуміли втілити свої численні атаки у забиті м'ячі: за кілька хвилин, завдяки м'ячам Павловського та Попенка, шальки терезів схилились на користь їх колективу.

Другий тайм "технарі" провели у грі від оборони, оскільки мали нечисленну лаву запасних. Цим скористались їх суперники та ще тричі відзначились забитими м'ячами, не пропустивши жодного у відповідь. Перемога 5:1, яка дозволяє колективу з Гавришівки разом з ФК "Вінниця" поділяти першу та другу сходинки турнірної таблиці.

"ЯСКО" - "Автофішка" 4:3

Матч, який став грою туру та подарував надзвичайні емоції, як гравцям, так і вболівальникам на трибунах. Колектив Ігоря Рибачука, який підсилився кількома гравцями "ДонНУ", дав справжній бій гранду вінницького футзалу. Витримавши стартовий тиск, вони зуміли згодом вийти вперед та втримати перевагу до завершення тайму.

Другий тайм розпочався з швидкого голу від "ЯСКО". Паритетний рахунок тримався до середини тайму. Тоді Софина знову виводить"Автофішку" вперед - 1:2! За шість хвилин потому численна атака підопічних Скоромного завершується автоголом Мовчана - 2:2.

Кінцівка матчу, по праву, стала кульмінацією зустрічі. За три хвилини до завершення ігрового часу Бондар вперше у матчі виводить "ЯСКО" вперед! Здавалось, що часу не так багато, щоб відігратись, але за менш ніж хвилину до фінального свистка підключення голкіпера - Турчика стало результативним для "Автофішки" - 3:3!

Але героєм цього матчу судилось стали Васалатію. Індивідуальна майстерність дозволила звільнитись від опіки опонента та за мить до фінального свистка поцілити у дев'ятку воріт суперника! 4:3 - вольова та важка перемога для "ЯСКО!

"ВінАвтоЦентр" - "Темп" 4:5

Найрезультативніший матч завершував програму першого туру. У ньому молоді вихованці "Темпу", які ще взимку представляли Вінниччину в Екстралізі U-17 протистояли досвідченій команді "автомобілістів".

Активніше гру почали номінальні гості та згодом повели у рахунку. Дві швидкі атаки, завершились результативними ударами Котця. Лише наприкінці тайму номінальні гості скоротили до мінімуму відставання зусиллями Костунця.

Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. Команди впродовж усього ігрового часу обмінювались забитими м'ячами. На реалізований момент від "Темпу" миттєво слідувала відповідь від опонентів. Все ж фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу юних футзалістів, що дозволить їм отримати впевненість у майбутніх матчах з аматорськими колективами.

Сьогодні, 21 липня, пройдуть перші матчі другого туру. У першому з них "Вінниця" зустрінеться з "ВінАвтоЦентром", який спробує реабілітувались за поразку у першому матчі. За ними своє протистояння розпочнуть "ІнтерАТ" та "Темп" - колективи, які здобули перемоги у перших матчах та можуть закріпити свої лідерські позиції у випадку переможного результату.

Тур продовжиться ще двома протистояннями 23 липня. Тоді, "Техно+" позмагається за свої перші очки з "містянами", а "Вінниця-молодіжна" буде зустрічатись з "ЯСКО" у матчі де яскравим фаворитом є підопічні Скоромного.