Стартує Літній чемпіонат міста з футзалу
721 14.07.2020 Володимир Краковецький

Вісім колективів впродовж кількох наступних тижнів будуть змагатись за звання літнього чемпіона міста з футзалу.

"Вінниця", "ЯСКО", "Темп", "Вінниця-молодіжна", "Техно+", "Автофішка", "ВінАвтоЦентр" з Вінниці та "ІнтерАТ" з Гавришівки — учасники традиційних міських літніх змагань з футзалу.

Вже сьогодні, 14 липня, СК "Нокаут" прийме перші два матчі стартового туру. У першому з них зійдуться колективи, які виступали у Вищій та третій лізі зимового чемпіонату міста відповідно:

14 липня 19:00 "Вінниця" - "Вінниця-молодіжна"

Фаворитом зустрічі, звичайно ж, є "містяни", які є більш досвідченим колективом з історією виступів у Чемпіонаті України з футзалу.

Ще одним протистоянням першого ігрового дня стане матч дебютанта міських змагань: "ІнтерАТ" з Гавришівки та старожила змагань "Техно+". Номінальних господарів матчу можна тільки відносно вважати дебютантами, адже усі гравці вже давно виступають у міських змаганнях за різні колективи.

14 липня 19:45 "ІнтерАТ" - "Техно+"

У цьому матчі визначити фаворита зустрічі важче, адже збірна кількох ліг зимового чемпіонату міста протистоятиме учаснику Вищої ліги. Можемо констатувати лише один факт — матч пройде у рівній та цікавій боротьбі.

Перший тур у четвер продовжать ще чотири колективи. Серед них чинний чемпіон міста Вінниці, як і у зимовому, так і у літньому чемпіонатах - "ЯСКО". Їх суперниками стане колектив Ігоря Рибачука, який неодноразово брав участь у низці футзальних змагань міста. Яскравим фаворитом є колектив Ярослава Скоромного, який є флагманом вінницького футзалу останніх сезонів.

16 липня 19:00 "ЯСКО" - "Автофішка"

Завершуватиме перший тур матч між юними вихованцями "Темпу", які ще півроку тому грати у Юнацькій Екстралізі України з футзалу U-17, та міцним "ВінАвтоЦентром", який взимку перевіряв власні сили у Другій міській футзальній лізі.

16 липня 19:45 "Темп" - "ВінАвтоЦентр"

У цьому матчі ми побачимо протистояння молодості та досвіду. Найбільш неординарне протистояння першого туру, яке точно не залишить байдужим вболівальників!

Статистику змагань ви завжди можете знайти за посиланням.