"ЯСКО" та "ВінАвтоЦентр"  крокують у Чемпіонаті міста з футболу 7х7 без втрат очок
243 13.07.2020 Володимир Краковецький

Лише дві команди здобули максимум залікових балів у стартових матчах турніру.

"ТЕМП" - "ВІННИЦЯ-МОЛОДІЖНА" 0:0

Попередження: Дячинський, 37'.

Стартував третій тур безгольовим протистоянням молодих виконавців з "Темпу" та старожила міських змагань - "Вінниці-молодіжної". Номінальні господарі по ходу зустрічі прагнули більше контролювати м'яч та атакувати позиційно. Нерідко такі атаки завершувались небезпечними ударами, які блокував захист суперників. Один із найнебезпечніших моментів виник наприкінці першого тайму, коли удар зі штрафного взяла на себе стійка.

У другому таймі вже "ВМ" мали більше шансів відзначитись. Спочатку невдала передача між захисниками дозволила вийти віч-на-віч Антонішену, але у дуель переможцем вийшов голкіпер - Король. Наприкінці тайму ще одна з нагод була у Гданського, який мав змогу принести перемогу власному колективу, але знову на висоті виявився голкіпер "Темпу".

"ВІННИЦЯ" - "ВІНАВТОЦЕНТР" 2:4

Голи: Прищепа 36', Стаднік, 25' (авт.) - Стаднік 1', 27', Костунець, 22', Волков 27'.

Попередження: Леськов 3'.

Протистояння наступних команд не змусила довго чекати забитих м'ячів. Вже у дебюті матчу рахунок відкрили номінальні гості. Далі — рівна гра без забитих м'ячів до завершення першої половини гри.

У другому таймі перевага "автомобілістів" збільшилась, завдяки влучному ударові Костунця. Але перевага у два м'ячі трималась лише декілька хвилин, поки "містяни" не відквитали одне взяття воріт.

На екваторі другої половини за хвилину два забитих м'ячі виконанні Стадніка та Волкова зняли всі питання про переможця зустрічі. Гравці "Вінниці" спромоглись відіграти один м'яч наприкінці матчу, але це вже не вплинуло на кінцевий підсумок зустрічі.

"ЯСКО" - "АРБІТР" 11:3

Голи: Степанюк 1', 40', Рум'янцев 5', 29', 38', Чернега 4', 18', Онищук 14', 27', Грибінник 23', Ковальський 33' - Ілікчі В. 19', Сигирич 24, Ілікчі Вл. 35'.

Попередження: Степанюк 25' - Дмитришин 10'.

Другий матч поспіль колетив "Арбітр" має проблеми з складом на гру. За такого ходу подій розраховувати на позитивний результат з колективом Скоромного вкрай важко.

З першої хвилини гравці "ЯСКО" захопили ініціативу та раз за разом вражали ворота суперників. Рахунок 5:0 наприкінці першого тайму — зайве тому підтвердження. Перед самим свистком на перерву арбітри все ж відіграли одне взяття воріт, але це суттєво не покращило ситуацію для них.

Другий тайм став продовженням сценарію першого. Загалом м'яч 11-ть разів побував у воротах Сидорука, підопічні якого все ж два рази зуміли відповісти опонентам влучними ударами. Після третього туру саме "ЯСКО" - одноосібний лідер з максимально можливим очковим доробком.