Футбольна Битва Районів. За два тури до завершення групового етапу
732 09.07.2020 Ігор Крещенко

У Вінниці тривають традиційні міські змагання - Футбольна Битва Районів. Наразі в кожній лізі (Лівий берег, Правий берег) команди зіграли по 7 турів з 9-ти запланованих на першому етапі.

Правий берег

З перших турів на Правому березі розпочалася справжня гонитва за заповітною четвіркою, яка дозволить пройти до Кубка Чемпіонів (КЧ) та Кубка Ліги (КЛ). Станом на сьогодні ця четвірка уже є! Тепер в останніх двох турах на неї чекає випробування двома матчами, за результатами яких колективи й будуть розподілені до КЧ та КЛ.

Якщо вихід до фінальної пулі старожилів - Олімпу та Бреванту вже стало звичною річчю для Правого берегу, то два новачки - Південний Буг та ФК “Гнівань” змогли впевнено приєднатись до когорти найкращих, не приховуючи своїх цілей перемогти у 9 сезоні.

Далі у турнірній таблиці йде збірна Магреб Юнайтед, та Планета Права, які в перших турах знаходились зверху турнірної таблиці, та поразки проти прямих конкурентів опустили їх на 5-ту та 6-ту сходинки відповідно.

7-ма позиція за “кондитерами” з колективу “Рошен”. Даний колектив не зміг посісти вищу сходинку, оскільки 3 з 7-ми своїх матчів завершив нічиєю. Можна сказати не вистачило всього декілька голів, для того щоб нав’язати боротьбу лідерам. Таку ж кількість залікових пунктів має і Хімік, який, до речі, бере участь у ФБРі з першого сезону і вже не один раз завойовував нагороди різного ґатунку. Цей сезон для підопічних Юрія Дятлюка можна вважати провальним…

Замикають турнірну таблицю Імпульс та Дельпінія. Якщо молодий колектив Дельпінія тільки шукає свою гру і під кінець сезону їх дії стали більш злагоджені, то провал Імпульсу доволі нечікуваний. Всього 4 очки в активі Імпульсу і як наслідок - передостаннє місце.

Турнірна таблиця:

Вже в найближчу неділю відбудеться черговий тур на Правому берегі. Розклад матчів:

12 липня. ЗШ №10

"Рошен" 13:30 Планета Права

"Олімп" 14:20 ФК "Гнівань"

"Дельпінія" 15:10 "Імпульс"

"Південний Буг" 16:00 "Хімік"

"Maghreb United" 16:45 "Brevant"

У центральному матчі туру зійдуться між собою Олімп та Гнівань. Переможець цієї гри майже на 100% гарантує собі вихід до Кубка Чемпіонів!

Лівий берег

На Лівому березі ФБР ситуація заплутаніша. За 2 тури до кінця групового етапу, одразу 6-ть колективів з 10-ти ще мають шанси на потрапляння до фінальної пулі і тільки одна собі його гарантувала. Багаторазовий переможець ФБР — МФК “Спарта” пройшла доволі рівно 7 турів, втративши очки лише один раз і справедливо посідає першу сходинку турнірної таблиці.

Слідом за Спартою йде три колективи, розрив між якими всього в 1 заліковий пункт. З 15-ма очками на 2-му місці йде ПрокВін. Слідом за прокурорами розмістився КіПіШ з 14-ма пунктами в активі. Замикають 4-ку на даний момент представники Поділля з Кирнасівки.

Окрім вищезгаданих колективів теоретичні шанси на фінальну пулю також має СК Поліції та Юнайтед, які розмістились на 5 та 6 сходинці відповідно.

Епіцентр, показуючи достойну гру, вже випав з гонитви за лідерами й може готуватись до Кубка Берегів, паралельно попсувавши нерви лідерам!

Замикають турнірну таблицю новачки - Кусто Агро, які з кожним матчем додають в ігровому плані та два старожили Чемпіон і Атлетик. У всіх трьох колективів по 3 очки.

Турнірна таблиця

У неділю будуть зіграні матчі 8 туру на Лівому березі:

"Кусто Агро" 14:00 "Юнайтед"

"ПрокВін" 14:50 "Чемпіон"

"КіПіШ" 15:40 "Спарта"

"Атлетик" 16:30 "Поділля" Кирнасівка

Спортклуб поліції 17:20 "Епіцентр"

У центральному матчі туру зійдуться Спарта і КіПіШ. За всю історію протистоянь Спарта жодного разу не поступалася своєму супернику! Чи вдасться продовжити цю традицію підопічним Сергія Качановецького дізнаємося уже в неділю!