"ЯСКО" - одноосібний лідер Чемпіонату міста 7х7 після другого туру
626 04.07.2020 Володимир Краковецький

Колектив Ярослава Скоромного мінімально здолав "Оріон", поруч з ФК "Вінниця" та "Темпом", які з перемоги почали свої виступи у змаганнях.

Арбітр - Темп 1:7

Голи: Ілікчі, 40 - Мороз, 15', Білецький 18', Данко, 18', Панасюк 19', Блащук, 30', 31', 38'.

Відкривали другий ігровий день надрезультативним матчем "Арбітр" та "Темп". Одразу були помітні проблеми зі складом підопічних Сидорука, що не могли не повпливати на хід зустрічі.

З перших хвилин молоді вихованці ДЮСШ "Темп" захопили ініціативу, яку втілити у забиті м'ячі вдалось лише після екватора першої половини зустрічі. За останні п'ять хвилин першого тайму, шкіряний чотири рази побував у сітці воріт номінальних господарів.

Зі стартом другого тайму гра дещо вирівнялась, але гра почала розвиватись знову за сценарієм першого тайму. У заключні 10-ть хвилин номінальні гості змусили суперників ще тричі виймати м'яч з сітки власних воріт.

Під завісу зустрічі Ілікчі забив гол престижу у складі "Арбітрів" та встановив остаточний рахунок матчу 1:7.

Рух (Агрономічне) - ФК "Вінниця" 1:3

Голи: Кіртока 32' - Щербань 2', Кузьмінський 27', Пилипенко 40'.

Попередження: Щербань, 12'.

Другим за ліком матчем стало протистояння Агрономічного та Вінниці. "Містяни" вже на старті забили швидкий гол, що дозволив їм контролювати хід гри. По ходу тайму моменти виникали біля обох воріт, але реалізувати свої нагоди не дозволяло несвоєчасне прийняте рішення або майстерність голкіперів.

У другому таймі картина гри не змінилась. У середині тайму "Вінниця" збільшує свою перевагу та, здавалось, вирішує питання про переможця зустрічі. Але інтригу вніс Кіртока, який дещо згодом зменшує відставання у рахунку до мінімального.

Все ж, камбеку не сталось. Пилипенко на останній хвилині реалізовує свою нагоду та закріплює перевагу своєї команди - 1:3.

"Оріон" - "ЯСКО" 2:3

Голи: Попенко О., 10', Краковецький 31' - Заводян 10', Васалатій 31', 35'.

Попередження: Гиюк, 23'.

Завершував ігровий день матч між командами, які здобули впевнені перемоги у першому турі. На правах фаворита зустрічі, "ЯСКО" розпочали гру першим номером та мали тотальну перевагу у контролі м'яча та ігрового простору. "Оріон" розмістився на власній половині та подекуди вибігав у контратаки. Одна з таких на 10-тій хвилині принесла забитий м'яч у виконанні Олександра Попенка, який у боротьбі з захисником зумів покотити м'яч у вільний від голкіпера кут.

Перевага протрималась зовсім недовго. У наступній же атаці було встановлено паритет. Довга передача з глибини знайшла біля порожніх воріт Заводяна, який безперешкодно переправив м'яч у сітку - 1:1.

Другий тайм нічим по ходу гри не відрізнявся від першого. Постійні атаки гравців "ЯСКО", змінювались поодинокими випадами "Оріона". На екваторі тайму така тактика підопічних Гаврищука знову подарувала їм перевагу: Краковецький дальнім ударом застав зненацька голкіпера суперників та вдруге у матчі подарував своїй команді перевагу у рахунку.

Проходить хвилина і рахунок знову рівний. Жук, у ідентичному моменті до першого забитого м'яча, знайшов перед порожніми воротами Васалатія, якому було простіше не забити гол у цьому епізоді. У підсумку Владислав став рятівником для своєї команди. За кілька хвилин простріл до штрафного майданчика спричинив серію рикошетів, після яких останній опинився перед порожніми воротами. У підсумку 2:3 - мінімальна перемога для "ЯСКО", які одноосібно очолили турнірну таблицю після другого туру.

Турнірна таблиця та результати матчів доступні за посиланням.