Пройшов перший тур Чемпіонату міста з футболу 7х7
550 26.06.2020 Володимир Краковецький

Три колективи здобули перемоги у першому матчі та поділяють між собою лідируючі позиції.

Рух (Агрономічне) - ВінАвтоЦентр 1:4

Голи: Маринович 31' - Стадник 12', 40', Моложанов 17', Гнатюк 27'.

Попередження: Костунець, 35'

Рівний за грою перший тайм, змінився другим у якому свою мінімальну перевагу "ВінАвтоЦентру" вдалося розвинути завдяки кільком результативним атакам. Слід зазначити, що колектив з с. Агрономічне провів гру без основного голкіпера, що не могло не відбитися на кінцевому результаті.

Вінниця-молодіжна - ЯСКО 0:4

Голи: Чернега 20', Жук 27', Оніщук 30', Максименко 31'.

Перевага підопічних Скоромного давалась взнаки впродовж усієї зустрічі. "Молодіжка" грала від оборони у той момент коли зірковий склад суперників постійно здійснював тиск на їх володіння. Все ж, час від часу, ВМ втікали у контрвипади та могли відкрити рахунок у матчі. Але, це їм не вдалося й під завісу тайму це здійснив Чернега, замкнувши дальню стійку після прострільної передачі партнера.

У другому таймі перевага номінальних гостей стала ще більш суттєвою й вже частіше втілювалась у забиті м'ячі. Жук, Оніщук та Максименко на екваторі другого тайму зняли всі питання про переможця зустрічі й констатували впевнену перемогу з рахунком 0:4.

Оріон (Малі Крушлинці) - Арбітр 9:2

Голи: Гаврищук 4', Павловський 6', 21', Кравченко 30', Краковецький 35', Попенко О. 5', 31', Попенко Ю. 36', Гусак 24' - Ілікчі, 3', Касанов, 33'.

Завершував ігровий день надгольовитий матч у якому глядачі побачили аж 11 забитих м'ячів. Рахунок у матчі відкрили номінальні гості зусиллями Ілікчі. Але за хвилину паритет було відновлено силами Гаврищука, а згодом його партнери зробили рахунок вже на свою користь, реалізувавши дві нагоди за кілька хвилин.

Другий тайм пройшов під акомпанемент атак "Оріона". Вони вдало використовували простір біля воріт суперників та втілили свої атаки у низку забитих м'ячів. Підсумок 9:2 на їх користь та перша позиція після першого туру, завдяки кращій різниці забитих та пропущених м'ячів.

Статистика завжди доступна за посиланням.