У Вінниці відбувся перший в історії міста турнір з футболу у ваговій категорії 100+
335 20.06.2020 Володимир Краковецький

Доволі незвичний для футболу формат змагань запропонувала Вінницька міська федерація футболу після послаблення карантину.

На зміну звичним для спортсменів форматам прийшов новий — змагання у вагових категоріях.

"Це перший в історії міста турнір в такому форматі. Усім командам сподобалось, отже він стане традиційним і буде проводитись 2 - 3 рази в рік: як на відкритих майданчиках, так і взимку у спортзалах" - говорить В'ячеслав Обезюк, директор ВМФФ.

Отже, детальніше про самі змагання. Вони пройшли на майданчику загальноосвітньої школи №31. Бажання взяти участь виявили чотири колективи: "КіПіШ" (Вінниця), "КАП" (Вінниця), "Ятрань 80" (Умань) та "Патріот" (Кукавка).

Обов'язковою умовою участі було зважування перед початком матчів. Лише після цього гравець мав право взяти участь у змаганнях.

За підсумками найвправнішими стали гравці з с. Кукавка, Могилів-Подільського району, які виграли два з трьох своїх протистоянь та одного разу зіграли внічию. Срібними призерами, що набрали на один заліковий пункт менше, стала команда "КАП". Бронза в активі колективу "Ятрань 80", а четвертим місцем задовольнився "КіПіШ".

Найголовніше, що учасники отримали масу позитивних емоції, провели час в колективі однодумців та повернулись після довгої перерви до своєї улюбленої гри!

Результати турніру ви можете переглянути за посиланням.