Стартує Футбольна Битва Районів
155 04.06.2020 Володимир Краковецький

7 червня у Вінниці розпочнеться новий сезон футбольної битви районів. Двадцять команд, розділені на дві зональні групи, виборюватимуть такі трофеї як Кубок Чемпіонів, Кубок Ліги та Кубок берегів.

"Найкращі дві команди з правобережної та лівобережної частини міста зіграють у фіналі чотирьох і визначать володаря Кубку Чемпіонів", – розповідає голова комітету турніру Ігор Крещенко. "Треті та четверті місця обох груп аналогічним чином розіграють Кубок Ліги. Всі інші шляхом сліпого жеребкування за кубковою системою змагатимуться за Кубок берегів. Цьогоріч у нас «ноу-хау», а саме, матч усіх зірок. Кожна команда для цієї гри виставить по одному футболісту."

За словами Ігоря Крещенка, для участі в чемпіонаті потрібно зібрати команду з 15-ти осіб віком від 16-ти років та зробити вступний внесок у розмірі чотирьох з половиною тисяч гривень.

Місцем проведення футбольних баталій стануть стадіони шкіл №10 та №31. Ігри відбуваються за схемою два тайми по двадцять хвилин, на полі перебуває не більше п’яти гравців з боку кожної із команд. Фінішує турнір 16 серпня. На осінь запланований новий раунд футбольної битви районів.

Джерело: Вінницька Арена