Ігор Рибачук: "З футболом мене зв'язують організаційні моменти різних колективів"
423 21.05.2020 Володимир Краковецький

Керівник колективу "Бревант" розповів про його створення, історію та амбіції клубу.

- Розкажи коротко про свою кар'єру гравця. У яких командах грав та які досягнення?

Дуже влучне запитання, саме коротко і можна розповісти. Кар'єри, як такої, в мене і не було. Похвалитись глобальними досягненнями, на жаль, не можу. Як мої товариші жартують: "футбол я бачив з літака...". Займаюся, граю потроху футбол і футзал. Більше з футболом мене зв'язують організаційні моменти різних колективів.

- Розкажи про історії створення клубу "Бревант". Які амбіції? Де брали участь та які плани на майбутнє?

Історія створення команди — результат довго спланованої роботи. Історія настільки довга, що почну її з середини, аби не гаяти час.

У 2017 році я був одним з організаторів футзального колективу "Прайд" під керівництвом Євгена Мельника. Нашою мрією було сезон 18/19 провести в елітному дивізіоні міста. Трапилось так, що влітку 2018 ми залишились без спонсора і в терміновому порядку потрібно було знайти його. Таким чином, я натрапив на телефон свого доброго знайомого Вадима Колосовського, котрий також всім серцем любить гру мільйонів. Так спільними зусиллями з компанією, у якій працює Вадим, ми запустили проєкт ФК "Бревант", який втілив наші бажання і мрії про елітний дивізіон.

За час існування колективу провели два сезони у вищій лізі, двічі у ФБР міста Вінниця і двічі відвідали комерційний турнір у місті Львів. Надіємось і віримо, що буде і третій сезон і третя поїздка у місто Лева.

- Як оцінюєш рівень Вищої ліги міста з футзалу та порівняй його з всеукраїнськими змаганнями де брали участь?

Рівень Вищої ліги вважаю доволі серйозним, щоправда, нагадує він нам УПЛ: є "Шахтар" (в нашому випадку "Яско") і всі решта. До речі, і свої Карпати теж є, щоправда, в нас вони грають в бордовій формі. Знаєте, мені часто кажуть: "для чого ви йшли у Вищу лігу?". Грати проти найсильніших колективів у хорошому залі за нормального суддівства, погодьтесь, того вартує.

Якщо зрівняти львівський турнір і міську Вищу лігу, то думаю лише гравці чемпіона міста були б фаворитами того турніру, всі решта команд міцними середняками, не більш того. "Техно +" також був учасником даного турніру і навіть у свої найкращі часи у Львові їм було складно на щось претендувати.

- Які цікаві футбольні моменти виникали з тобою останнім часом?

Стосовно моментів на самому футбольному полі, то нічого такого не пригадаю. Все цікаве починається після гри, але то уже зовсім інша історія :)

Яке відношення до правила від АФУ "один гравець — одна команда"?

Цікаве питання. Двояко відношусь: більше запитань ніж ясності у даному правилі. Скоріш за все я за. Адже, як організатор, буду більше застрахований від стогривневих гравців. Особисто цікаво, що з цього вийде, але в команді, за якою я стоятиму, проблем з цим правилом не має виникнути. Значить будемо йти шляхом того ж "Техно+", який буде прикладом для всіх, адже має свій кістяк і ніякі правила йому не страшні.

- Чим займаєшся крім футболу? Як робота та інші сфери впливають на футбольні процеси?

Увесь мій час розподілений в трьох напрямках: робота, сім'я, футбол. Футбол — хобі, благо сім'я мене підтримує і нормально ставиться до мого захоплення. Також одним із хобі є риболовля, але на досить любительському рівні.

- Які плюси вінницького футболу\футзалу? Що потрібно змінювати на твою думку?

За великого бажання недоліків можна знайти достатньо. Та якщо оцінювати реально, то федерація витискає максимум з можливого, враховуючи ситуацію в країні та місті.

Першим ділом в нас нарікають на поле, суддів, організацію. Таким критикам хочеться сказати: "Візьми свисток і посуди", або "Викоси те поле", чи "Організуй не турнір, а хоча б команду на один з турнірів". Це все велика праця".

Ціную усі старання організаторів, бо уже багато років є організатором команд і добре знаю, як це намагатись всім догодити. Думаю ви й без моїх порад знайдете правильні рішення і цікаві новинки для розвитку футболу.


15.07.2020