МФК "УЮТ-Юрія Фарм" - МФК "Патріот" 3:6
93 20.03.2020 Андрій Плахотнюк

Останніми на майданчик у рамках 17-го туру Першості міста з футзалу вийшли друга та четверта команди чемпіонату.

«Патріоту», який вже знав результат гри за участю «Арени», обов'язково потрібна була звитяга над сильним суперником для гарантування собі срібних нагород.

Обидві команди демонстрували цікавий та видовищний футзал впродовж сезону, тому їхня зустріч обіцяла бути цікавою. У грі першого кола між цими колективами переможця не було виявлено — гра завершилась паритетним результатом 2:2.

Друга очна зустріч розпочалась зі швидкого голу підопічних Чепернатого. Капітан команди, Денис Шуляк сильно пробив з носка та "прошив" голкіпера суперників.

Миттєво гравці «УЮТ-Юрія Фарм» побігли відіграватись, але отримали контратаку у відповідь. На щастя для «фармацевтів» останній пас не дійшов до Шуляка й момент було втрачено.

Серія атак «Патріоту» на цьому не завершилась: команда протягом хвилини завдала чотири удари по воротах суперника. Спочатку за турбівчан зіграла стійка, згодом подвійний сейв здійснив голкіпер, а на завершення дивовижний промах від гравця «Патріоту», який не влучив у порожні ворота.

Старання команди з Тульчина, все ж, були увінчані реалізацією. Лебедєв вискочив перед голкіпером після вдалої передачі від партнера й проштовхнув останньому «шкіряного» під рукою.

У відповідь м'яч забиває «УЮТ-Юрія Фарм» після хорошої командної комбінації. Завершальний удар залишився в активі Паламарчука, який скоротив відставання команди до мінімального.

Шуляк був не згоден з таким ходом подій. За кілька хвилин він пробивав по воротах з далекої відстані, але на допомогу йому прийшов рикошет від захисника, який дезорієнтував голкіпера. Останній, попри всі прагнення, не встиг зреагувати, щоб врятувати команду.

Але через менш ніж хвилину ідентичний гол забивають «фармацевти»: завдяки рикошету відзначився Балинський - 2:3. За такого рахунку команди відправились на відпочинок.

Другий тайм подарував вболівальникам ще більше емоцій. Оскільки, перевага «Патріоту» у рахунку була мінімальна, команди демонстрували боротьбу за кожен клаптик майданчика. Це переходило у жорсткі, а іноді й грубі дії з боку обох команд.

Під такий акомпанемент зустрічі Чепернатий збільшує перевагу колективу з Тульчина до двох м'ячів.

Функції лідера далі перейняв на себе Кіструга. Андрій за дві хвилини встиг отримати жовту карту, а потім реабілітуватись та разом з командою святкувати взяття воріт. 3:4 - а грати залишалось ще більш ніж половину другого тайму.

Як тільки стрілка годинника відрахувала екватор тайму по голу в актив собі записали Лебедєв та Булат. Ці м'ячі зняли усі питання про переможця даного протистояння та срібного призера Чемпіонату міста з футзалу у Першій лізі.

Для турбівчан поразка у звітному матчі означає, що колектив Олега Паламарчука цього сезону завершує чемпіонат поза трійкою призерів.