МФК "Арена" - МФК "Рось" 6:4
69 20.03.2020 Андрій Плахотнюк

Підопічним Гаврильонка у грі з погребищанським колективом потрібна була тільки перемога, для збереження шансів на другу позицію. Для підсумкового успіху також була потрібна втрата очок від «Патріоту» з Тульчина.

Хоч завдання у «Арени» було не просте, команда не дорахувалась декількох ключових гравців та цей матч проводила без замін.

Вже на першій хвилині розіграш ауту біля воріт господарів став результативним. Шульгань вискочив перед захисником та одним дотиком з близької відстані переправив м’яч у сітку воріт. Такий розвиток подій став неочікуваним для «червоних», але їх суперники продовжили створювати моменти біля своїх воріт. Помилка голкіпера «Арени» ледь не призвела до ще одного пропущеного м’яча. Пішовши у відбір, страж залишив ворота, однак захисники вдало підстрахували партнера.

Далі господарі змінили хід гри та почали здобувати необхідний для себе результат. Згодом поперечка рятує «Рось» після гарматного пострілу Ладики. За декілька наступних атак рахунок стає рівним після ще одного потужного удару. Цього разу добре «приклався» Марценюк.

Згодом, завдяки дальньому пострілу відзначився Жак, який змістився у центр та пробив. «Шкіряний» від поперечки перетнув лінію воріт – 2:1. Ще одне взяття воріт сталось після вкидання м'яча голкіпером. Ліщина «вигриз» м'яч в опонентів та вийшов віч-на-віч з голкіпером, якого переграв перекатом та забив у порожні ворота. На перерву команди пішли за результату 4:1, на користь колективу з Бару: під завісу тайму ще один гол забив Марценюк.

Друга половина, як і перша, відзначалася безкомпромісною боротьбою. Атаки команд на зустрічних курсах пожвавили темп гри. На початку другої половини матчу забиває Шульгань, цього разу з пенальті.

Очевидно, що гості зарядилися на позитив та мали за ціль зачепитись хоча б за один заліковий пункт. Станіслав Вишневий на 27-й хвилині скоротив відставання у рахунку до мінімального. У наступній атаці Шульгань міг зробити рахунок паритетним, однак Андрію забракло влучності.

Далі спрацювала футбольна приказка: «не забиваєш ти — забивають тобі». У наступному моменті Марценюк скористався непорозумінням гравців номінальних гостей та збільшив перевагу власного колективу.

Але «Рось» після цього не втратила бойових запал й зуміла нав'язати боротьбу суперникам. Станіслав Вишневий за кілька хвилин робить відставання погребищанського колективу мінімальним та, цим самим, гарантує цікаву кінцівку зустрічі.

Вона краще видалась для гравців "Арени". Фінальну крапку поставив той й же Марценюк, який, забивши в четверте, встановивши остаточний результат зустрічі - 6:4.