МФК "Блохіна та Бєланова" - МФК "Оріон" 6:5
64 17.03.2020 Андрій Плахотнюк

Колектив Бліннікова, завдяки неймовірній перемозі, зрівнюється за очками з бронзовим призером, але за додатковими показниками поступається призовим місцем.

Один з лідерів чемпіонату, команда «Блохіна та Бєланова», зустрічалося з «Оріоном», який не відзначається високими результатами у цьому сезоні.

Своє прагнення до перемоги одразу продемонстрували підопічні Бліннікова, відкривши рахунок на старті гри. Голом відзначився Красільніков, який до цього забивав ще 9-го лютого у грі з ФК «Гнівань».

Дебютанти міських змагань не знітились й швидко забили м’яч у відповідь. Вдалося це завдяки зусиллям Гречанюка, якому, як і його візаві, не вдалося відзначатись довгий час.

Як виявилось, Анатолію вистачило всього декілька миттєвостей, щоб вдруге розписатись у воротах «ББ» та вивести вже власний колектив вперед.

Господарі, які були не згідні з таким ходом подій, почали все частіше пробивати з дальніх відстаней, а у відборі самовіддано йшли на кожен м’яч. За таке бажання господарі були нагороджені двома взяттями воріт. Знову забивав Красільніков, який, цим самим, оформив хет-трик. При мінімальній перевазі «ББ» команди пішли на відпочинок.

Аналогічно з початком зустрічі, у другому таймі, швидким м’ячем відзначається «Блохіна та Бєланова». У цей день Сергію Красільнікову, вдавалось вражати ворота суперників з різних точок майданчика: покер на рахунку форварда.

Взяти приклад з Сергія вирішив Гречанюк, який забиває в другій половині тайму та дещо скорочує відставання "Оріону" та оформлює хет-трик.

Однак, не минуло й п’яти хвилин, як Красільніков нокаутує суперника та забиває п’ятий гол у зустрічі для свого колективу.

На останніх хвилинах гри команди обмінялися м’ячами й «Оріон» був близький, щоб вибороти нічийний результат, проте їм не вистачило часу.

Перемога «Блохіна та Бєланова» дозволяє набрати 25-ть залікових балів. Це порівну з "Авісом" та "Гніванем". Але підсумкове 5-те місце для них зумовилось додатковими показниками. Колектив з Малих Крушленців - 12-ті, але мають ще одну гру, яку проведуть проти срібного призера МФК «Evergreen».