МФК "АВІС" - МФК "Динаміка" 3:4
68 17.03.2020 Андрій Плахотнюк

Колектив Володимира Стеця втрачає бронзову позицію через поразку в останньому матчі сезону.

У рамках 18-го туру Третьої футзальної ліги міста, який, до слова, складався усього з двох поєдинків, першими на майданчик вийшли колективи «АВІС» та «Динаміка».

Перші вели боротьбу за призові місця та перед матчем лише за додатковими показниками випереджали ФК «Гнівань», який перебуває на третьому місці. На рахунок «Динаміки» можна сказати, що команда знаходиться у середині турнірної таблиці й у разі перемоги над «АВІСом» могла дещо було покращити свої позиції.

Як і у минулому турі, «Динаміка» зі стартових хвилин пропускає швидкий м’яч. Забитим м’ячем відзначився беззаперечний лідер в бомбардирських перегонах ліги – Артем Галькевич. Далі номінальні гості почали знаходити свою гру та створювати моменти поблизу воріт номінальних господарів.

Міцному горішку ліги знадобилося три хвилини, задля того, щоб зробити рахунок паритетним. Давид Блащик став автором першого взяття воріт у складі «Динаміки».

Не встигли господарі оговтатись і знову доводиться виймати «шкіряного» з сітки власних воріт. Цього разу свою лепту в підсумковий успіх колективу арбітра вніс Владислав Бацюра, якому вистачило одного дотику, щоб спрямувати м’яч до сітки воріт після передачі партнера.

Підопічні Стеця після пропущеного голу активізувались, однак, через власну помилку пропустили втретє. Той же Бацюра оформлює дубль та робить перевагу своєї команди більш впевненою.

Рятувати колектив довелося Галькевичу. Артем відіграв одне взяття воріт наприкінці першого тайму, влучно пробивши у кут воріт й, цим самим, скоротити відставання до мінімуму.

Друга половина гри вийшла не менш яскравою. Команди вийшли заряджені на результат. Зрозуміло, що для «АВІСу» ця гра мала суттєве значення, чим для їх суперників.

На початку тайму, Галькевич знову нагадав захисту гостей, що його не варто залишати одного перед воротами. Хет-трик Галькевича та початок гри з початку – 3:3.

На щастя, для «Динаміки», цього дня також відчути себе голеодором вдалося Бацюрі, який вслід за опонентом забиває свій третій гол, та стає автором другого хет-трику у грі.

Слід відзначити голкіперів обох колективів. Завдяки їх доволі впевненій грі, рахунок не змінився низку разів.

На екваторі другого тайму, саме на тридцятій хвилині, забиває Сухина та вкотре у матчі робить рахунок паритетним. Здавалось, до закінчення матчу достатньо часу, щоб схилити шальки терезів на свою користь, або, хоча б, зберегти нічий результат, але сталось все по-іншому. Кульмінація прийшлась на останню хвилину зустрічі. Тоді, Андрій Копил реалізовує свій шанс та не дає можливості «АВІСу» посісти місце у першій трійці лідерів.