МФК "АгроДар" - МФК "Адвокати" 1:3
53 17.03.2020 Андрій Плахотнюк

"Адвокати" дарують шанс "Юнейтеду" на нагороди у цьому сезоні Четвертої футзальної ліги міста, завдяки перемозі над їх прямим конкурентом.

Черговий, 18-й тур у Четвертій лізі Чемпіонату міста з футзалу повинні були відкривати «Козак+-2» та «Стелс», однак останні отримали технічну поразку через неявку на матч.

Наступним протистоянням ігрового дня став двобій між «АгроДаром» та «Адвокатами». Звітна гра могла принести «АгроДару» срібні нагороди, оскільки, ВК «НУХТ», зіграв усі свої матчі, а відстань між командами складала усього два залікових пункти.

Для «Адвокатів» перемога дала би змогу закріпитися угорі турнірної таблиці, але поборотись за нагороди все одно б не дозволила.

Неочікуваною хвилею атак гру розпочали «Адвокати», що деякий час ніяк не впливало на рахунок матчу. Однак, вже на третій хвилині «АгроДар», який підходив до гри у якості лідера, змінив статус на протилежний. Василь Юрцев вдало скористався вигідною позицією та відкрив лік забитих м’ячів у матчі.

Далі почалися справжні гойдалки: команди створювали моменти один за одним. Цікаво, що найкращий бомбардир ліги – Турчик Олександр (на рахунку якого до матчу було 42 м'ячі) не виглядав надто небезпечно цього дня.

Згодом, Андрій Кисляк зробив свій внесок до рахунку зустрічі та вдруге засмутив голкіпера "аграріїв". Більше у першій половині гри команди не забивали та пішли на перерву за досить комфортного для «Адвокатів» результату.

У другому таймі команди продовжили двобій за три пункти. Багато боротьби, мілких фолів та, звісно, хороших атак — так розпочинався другий тайм гри між суперниками, які по грі нічим не поступались один одному.

Жодній з команд довго не вдавалося забити бодай один гол, однак завдяки злагодженим діям в обороні та атаці згодом вдалося забити «Адвокатам». У стрімкій атаці в завершальній фазі не підвів партнерів Захарчук.

Гол престижу для «АгроДару» забив, їх лідер, вищезгаданий Турчик, що відквитав одне взяття воріт з пенальті. До завершення гри «аграрії» мали ще декілька нагод для взяття воріт, але в одних моментах не вистачало майстерності, а в інших просто удача була на стороні їх візаві.

Отже, «Адвокати» завдяки перемозі перемістились на шосту позицію, а «АгроДар» не тільки втратив можливість посісти срібне, друге місце, а й дав шанс для МФК «Юнайтед» обійти їх. Для цього в останньому турі підопічним Вадима Горбенка потрібно обігрувати служителів закону.