МФК "ЯСКО" - МФК "ДонНУ" 6:3
58 12.03.2020 Андрій Плахотнюк

Завершували сезон у Вищій лізі Чемпіонату міста з футзалу «ЯСКО» та «ДонНУ». Дострокові чемпіони проти міцного середняка, який у хорошому сенсі здивував своєю грою у цьому сезоні.

Звітна гра розпочалась на низьких швидкостях, що не могло сподобатись вболівальникам на трибунах СК "Нокаут".

Підопічні Романа Мовчана обрали тактику гри від оборони, що було логічним у грі з міцним суперником, а «ЯСКО» з перших секунд почало використовувати п'ятого польового, яким виступав голкіпер Владислав Степанюк.

Саме голкіперу чемпіонів вдалося відкрити рахунок зустрічі та, цим самим, пожвавити гру.

Згодом взяття воріт святкував Максименко, який змістився в центральну зону та завдав влучного удару. Підвашецький торкнувся «шкіряного» кінчиками пальців, однак це не завадило Олексію розписатись у воротах «ДонНУ».

Перевага «ЯСКО» продовжувала бути помітною впродовж усього часу тайму. У середині першої половини зустрічі, після розіграшу штрафного удару, Степанюк знову забиває й встановлює цифри на табло на позначках 3:0.

Однак одразу, у відповідь забивають «донеччани». Капітан команди, Роман Мовчан, взяв на себе ініціативу в епізоді та вирішив його на власну користь, додавши впевненості собі та партнерам.

Але зберегти свої ворота у недоторканності їх вдалось менш ніж хвилину. Степанюк реалізовує більшість на половині поля суперників та оформлює хет-трик у зустрічі. Розгромним рахунок вдалося зробити Максименку, який забив п’ятий м’яч своєї команди, та Малці, що записав одне взяття воріт собі в актив.

У другій половині команди дещо заспокоїлись та почали грати у прагматичний безгольовий футзал. "ЯСКО" контролювало м'яч та хід зустрічі, але забити не вдавалось попри низку ударів в бік та площину воріт Підвашецького.

«ДонНУ», своєю чергою, шукали щастя довгими закиданнями та на контратаках. У другому таймі саме це принесло їм дивіденди й Гусак змусив двічі виймати м’яч з сітки власних воріт Степанюка.

За рахунку 6:3 пролунала фінальна сирена, яка сповістила про перемогу «ЯСКО» та завершення Вищої ліги Чемпіонату міста з футзалу сезону 2019/2020.