МФК "Вінниця" - МФК "Енергетик-2" 2:5
56 12.03.2020 Андрій Плахотнюк

Останній тур у Вищій футзальній лізі міста розпочався з сенсаційного результату: «Техно+» переграло претендента на срібло – «Юрію Фарм» - 4:2. Це означало, що для «Енергетика-2» гра проти «Вінниці» не мала ніякого значення: «енергетики» ще до початку своєї гри гарантували собі срібні відзнаки.

Звітна гра розпочалась швидкого голу «містян». Швидка атака номінальних господарів завершилась точним та сильним ударом Чуканя по центру воріт.

Після пропущеного голу «Енергетик-2» взяв м'яч під контроль. Час від часу після втрат м'яча «Вінниці» вдавалося організовувати небезпечні контратаки.

Згодом «Вінничани» забивають вдруге. Гол вийшов дуже ефектним: Чігур прийняв м’яч на груди та бездоганним пострілом подвоїв перевагу своєї команди.

Через відставання у два м’ячі «енергетики» суттєво активізувалися та почали частіше завдавати удари у бік воріт суперників. Це призвело до низки 100%-вих моментів: двічі «Вінницю» врятував каркас воріт і ще одного разу м’яч пройшов повз, надзвичайно близько від порожнього кута воріт.

«Містяни» могли забивати в третє, проте надійно зіграв голкіпер суперників. Перший тайм залишив двоякі відчуття: за грою переважав «Енергетик-2», але перевага у два м'ячі в рахунку була за господарями.

Друга половина гри кардинально змінила ситуацію на паркеті. Попри впевнену гру голкіпера «Вінниці», «Енергетику» вдалося засмутити його вже в дебюті тайму: Батиршин ударом з близької відстані скоротив відставання до мінімального. За кілька миттєвостей, Олександр Попенко обіграв голкіпера та закотив м’яч вже у порожні ворота - 2:2. Миттєва реакція підопічних Мустулюка вже у дебюті тайму.

Гості продовжили насідати на ворота своїх візаві й це принесло свої дивіденди. «Енергетик» вперше у матчі виходить вперед зусиллями Батиршина у середині тайму.

Було помітно, що срібні призери ліги піймали кураж й почали дотискати «вінничан». Олександр Попенко за хвилину оформив дубль і цим же закрив лік забитих м’ячів у цьому протистоянні - 2:5.

«Енергетик-2» здобуває срібні нагороди Вищої ліги Чемпіонату міста з футзалу, а «Вінниця», попри гідну гру, посідає лише шосту позицію.