МФК "Рось" - МФК "Еко-Дім" 0:3
51 12.03.2020 Андрій Плахотнюк

У суботу, 29 лютого, у рамках 16 туру Чемпіонату міста з футзалу між собою зустрілись команди з другої половини турнірного рейтингу Першої ліги.

З самого початку матчу "будівельники" взяли м'яч під свій контроль та раз по раз атакували ворота Дядюся. Довгий час атаки не завершувались акцентованим ударом, що дозволяло триматись нулям на табло.

Лише у другій половині тайму, а саме на 13-тій хвилині, активність в атакувальних діях принесла свої дивіденди й Оцабера влучним ударом вивів свою команду вперед.

До кінця першого тайму суперники відповіли один одному кількома небезпечними моментам, але взяттям воріт відзначитись нікому не вдалось. На перерву команди пішли за мінімальної перемоги «Еко-Дому».

На початку другого тайму команда з Погребища дещо активізувалась й почала створювати свої моменти біля володінь опонентів. Зрівняти рахунок їм так і не вдалось, але, натомість, вони отримали м'яч у власні ворота на 27-ій хвилині зустрічі. Один із лідерів "будівельників" Юрій Миколюк вийшов переможцем в епізоді поблизу карного майданчику суперника та подвоїв перевагу власного колективу.

І хоч гравці погребищанської «Рось» надалі намагались відквитати хоча б один м’яч, але їм це ніяк не вдавалось. Голкіпер суперників цього дня був на висоті й відводив усіляку загрозу його воротам, демонструючи чудову індивідуальну майстерність.

До кінця матчу силами того ж Миколюка номінальні гості залишили ще одну реалізацію у воротах суперника. Фінальний свисток зафіксував рахунок 0:3 - впевнену перемогу «Еко Дому», яка дозволила їм переміститися на дві сходинку вгору й займати наразі п'яту позицію.