МФК "Патріот" - МФК "ЯСКО-2" 9:2
51 12.03.2020 Андрій Плахотнюк

Передостанній ігровий вікенд у Першій лізі відкривали достроковий чемпіон та команда, що посідає другу позицію у турнірній таблиці.

У попередньому турі «Яско-2» провело мегафайт з «Уютом», однак ця гра не знайшла свого переможця – 1-1. «Патріоту» свій матч виграти вдалося, проте «ЕкоДім» виявився непростим суперником для гостей з Тульчина.

У звітному матчі першого голу у грі не довелося довго чекати. Вже на четвертій ігровій хвилині Шуляк з партнерами святкує взяття воріт опонентів.

Далі темп гри став трішки повільнішим. Це значно відбилось у створенні та реалізації моментів. Майже пів тайму жодній з команд не вдавалося завершити свій момент біля володінь суперників.

Переломною стала дванадцята хвилина, на якій відбувся ефектний гол Булата. Після цього взяття воріт колектив Чепернатого почав повністю домінувати на майданчику, забиваючи раз-за-разом.

В одній з останніх атак «Яско-2» у першій половині матчу, їм все ж вдалося відквитати одне взяття воріт, та встановити остаточний рахунок першого тайму – 5:1.

Сценарій першого тайму повторився і в заключній частині гри. Гол на четвертій хвилині і низка моментів біля воріт вже діючих чемпіонів.

Гравці «Патріоту» піймали кураж та показували феноментальний футзал.. Мабуть, важко було обирати «патріотам» MVP цього матчу. До завершення двобою у складі «Патріота» хет-триками відзначилось одразу два гравця: Лебедєв та Шуляк.

Забивши дев’ять голів у ворота «Яско-2», господарі все ж пропустили в заключні хвилини тайму. Гол на рахунку Максименка.

Завдяки цій перемозі «Патріот» має переконливий відрив від «Арени», а саме п’ять залікових пунктів, однак у колективу з Бару гра у запасі.