МФК "Адвокати" - МФК "Імпульс" 3:3
61 12.03.2020 Андрій Плахотнюк

У центральному матчі 17-го туру у Четвертій футзальній міській лізі між собою зустрілись команди з групи лідерів.

Матч розпочався зі швидкого голу "Адвокатів". Юрцев отримав передачу від одноклубника та в один дотик відправив м’яч у сітку.

Далі глядачі спостерігали справжні гойдалки на полі. Ініціатива переходила то одних то до інших, але до перерви вразити ворота суперників нікому не вдалось. На перерву команди пішли за мінімальної переваги захисників закону.

В другому таймі було все найцікавіше: на полі розгорілася справжня чоловіча боротьба. На перших хвилинах арбітр показав гравцям "Імпульсу" три жовтих картки, які відзначили бажання цього колективу відігратись, який інколи переходив в грубу гру проти суперників.

Згодом, саме останнім, на 29-тій хвилині, вдалось подвоїти перевагу своєї команди. Зробив це Захарчук.

Здавалося, підопічні Грачова вже могли б не хвилюватися та спокійно доводити гру до своєї перемоги, але на 32-ій Ноженко зміг відквитати один м’яч, а вже на 35-тій Іванів зрівняв рахунок у матчі! За кілька хвилин гра кардинально змінила свій вектор.

Але на цьому гравці "Імпульса" не зупинились. На 37-ій хвилині у запеклій боротьбі за м’яч Сузім зміг заволодіти ним та згодом відправити його у ворота Сарафанюка, цим самим, вивівши вперше у матчі "Імпульс! вперед.

Та перевага червоних була недовгою: вже за хвилину Захарчук знову зробив рахунок паритетним.

Для обидвох команд було важливо перемогти, й ігровий запал, на жаль, перейшов у грубу гру на футзальному майданчику. Після сутички, що виникла й переросла в штовханину, арбітр вручив три червоні картки: одну для гравця "Адвокатів" й дві для "Імпульсу". Після того, як команди заспокоїлись часу залишалось зовсім мало й змінити рахунок на свою користь жодній з команд вже не вдалось.