МФК "Енергетик-2" - МФК "Юрія Фарм" 3:2
53 29.02.2020 Андрій Плахотнюк

Найцікавішим матчем 13-го туру Вищої ліги стала зустріч «Енергетика-2» з «Юрія Фарм». Ці колективи крокують нога в ногу й досі борються за друге місце в турнірній таблиці.

Для обидвох колективів ця гра, без сумнівів, була надважливою тому і почалась вона з активних дій з обох сторін. Вже на другій хвилині Свіргун зумів вразити ворота Булата і вивести "фармацевтів" вперед.

Хоч "енергетики" діяли досить рішуче, ба пробити захист зелено-білих їм не вдавалось. У відповідь, на 10-тій хвилині Зданевич на контратаці зміг влучити у ворота червоно-чорних, цим самим подвоївши перевагу своєї команди.

Перший тайм запам'ятався ще двома попередженнями, по одній у складі кожного з колективів. На перерву суперники пішли з рахунком 0:2 на користь «Юрія Фарм».

Напруга зависла у повітрі та чекала на нові перипетії у матчі. Другий тайм розпочався не менш емоційно. Підопічні Мустулюка зуміли зробити неймовірне та повністю перевернули хід гри.

Поступово нарощуючи перевагу, вони вибухнули зливою забитих м'ячів наприкінці матчу. За кілька хвилин до завершення матчу вони змогли не тільки зрівняти рахунок, а й перехилити шальки терезів на свою користь. Спершу дубль оформив Батиршин, зрівнявши рахунок в матчі, а згодом Мазур довершив старання своїх партнерів та своїм м'ячем приніс таку важливу перемогу для "енергетиків".

За кілька хвилин, що залишились до кінця матчу команди ще низку разів обмінялись атаками та ударами по воротах, але воротарі обидвох команд демонстрували все на що вони здатні.

Розписатись у воротах нікому більше не вдалось. Фінальний свисток сповістив про вольову перемогу "Енергетика-2", які завдяки їй обходять "фармацевтів" у турнірній таблиці та переміщаються на срібну позицію.