МФК "ДонНУ" - МФК "Техно+" 4:2
45 29.02.2020 Андрій Плахотнюк

21 лютого у рамках 13-го туру Вищої ліги на паркеті СК «Нокаут» між собою зійшлись «ДонНУ» та «Техно +».

Якщо останні звітний сезон провалили, то команда Донецького Національного на чолі з Романом Мовчаном знаходиться близько трійки лідерів, перебуваючи на 4-му місці, з відставанням в 3 очки.

Що до самої гри то з самого її початку на правах лідера донеччани взяли м’яч під свій контроль і вже на 3-тій хвилині капітан "червоних" зміг вразити ворота суперників.

Далі гра пішла досить активно. Команди одна за одною перехоплювали ініціативу та шукали ключ до воріт своїх суперників. Така гра принесла свої дивіденди й на 10 хвилині Новаківському вдалось зрівняти цифри на табло.

Гравцям «ДонНУ» в жодному разі не можна було втрачати очки тому, змінивши тактику, вони до кінця першого тайму зуміли двічі відправити шкіряного у сітку. Спочатку це зробив Грішин, продемонструвавши індивідуальні дії, а згодом Гусак залишив і свою реалізацію у воротах Козлова з 6-ти метрового удару.

У відповідь номінальні господарі отримали гол у виконанні Головатюка. На перерву команди пішли з мінімальною перевагою у рахунку підопічних Мовчана.

Другу половину зустрічі активніше розпочали гравці «ДонНУ». На початку тайму Гусак святкував взяття воріт суперника. Коли перевага червоних стала комфортною, гра дещо заспокоїлась.

До закінчення ігрового часу команди намагались змінити рахунок та жодній з них це не вдалось, а це означає, що перемогу святкують гравці «ДонНУ» з рахунком 4:2.